boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Marcus Browne z szansą na punkt zwrotny w karierze. Rywalem Williams Jr (http://www.boxing.pl/forum/newsy/44689-marcus-browne-z-szansae-na-punkt-zwrotny-w-karierze-rywalem-williams-jr.html)

Adrian Golec 07-01-17 10:30

Marcus Browne z szansą na punkt zwrotny w karierze. Rywalem Williams Jr
 
Uważany do niedawna za spory talent spośród bokserów z USA, reprezentant drużyny olimpijskiej Stanów Zjednoczonych Marcus Browne (18-0, 13 KO) z wagi półciężkiej, wróci na ring 18 lutego. Po tym, jak niezwykle efektownie Browne rozprawił się z Gabrielem Campillo i Francisco Sierrą, amerykański mańkut trafił na niepokonanego Radivoje Kalajdzicia (22-1, 15 KO). Walka nie udała się faworyzowanemu Amerykaninowi, wymęczył swoje zwycięstwo, w którym nie zabrakło kontrowersji, lecz warto podkreślić, że Kalajdzić to bokser o prawdopodobnie dużych możliwościach i niewygodnym stylu. Tyle, że był pięściarzem nieznanym.

Tym razem Browne, chcąc myśleć o ratowaniu kariery, musi udowodnić swoją klasę w najbliższej walce. Rywal wydaje się idealnie trafiony, by sensownie przetestować teoretycznie bardziej utalentowanego zawodnika. Przeciwnikiem Browne'a będzie bowiem ostatni rywal Adonisa Stevensona Thomas Williams Jr (20-2, 14 KO)

Walka Browne - Williams odbędzie się w Cincinnati. Na tej samej imprezie wystąpią m.in. Adrien Broner, Gary Russel Jr czy też Jermell Charlo

- Szczerze powiedziawszy nie czuję się szczęśliwy po ostatniej wygranej. Czułem, że ta walka kompletnie mi nie wychodzi - mówił Browne, który ma szansę na punkt zwrotny w swojej karierze. Potencjalny, efektowny triumf nad niebezpiecznym Thomasem Williamsem Juniorem, przywróci wiarę zawodnika i kibiców w jego przyszłe sukcesy w limicie 175 funtów.

Źródło: Boxingscene
Zdjęcie: Bad Left Hook

Tejksio 07-01-17 18:59

Browne nie wygrał walki z Kalajdziciem. W moim odczuciu był gorszy nawet bez nokdaunu. Niemniej plus za szczerość.

GacoPL 07-01-17 19:20

Pamietam, ze po tej walce z Kalajdzicem(walek) powiedzialem sobie, ze czekam na jego walke z kims z czolowki i stawiam na jego przegrana przed czasem. Z Williamsem Jr moze nie miec latwo. Bedzie bitka i kazdy z nich moze pasc ...oboje nie grzesza odpornoscia.

Adrian Golec 08-01-17 10:36

Wcześniej czytałem o nim w samych superlatywach. Do tego momentu potwierdzał to w ringu. Bardzo mi się podobał, wysoki mańkut, bardzo szybkie i mocne ręce. Walki układają się czasami bardzo różnie, zupełnie nie oddając możliwości bokserów. Ostatnie przykłady to zmieciony w 1 rundzie Quillin czy Makabu... no i jakie wnioski? Żadne.

Poza tym nikt nie zna, a tym bardziej nie znał jego rywala, bo to może być mocny zawodnik. Williams jr powinien przynieść nam odpowiedź.

Pokrak 09-01-17 12:39

Dziwią mnie trochę te pobłażliwe opinie.
To nie było tak, że Marcus Browne akurat w tej walce nie miał dnia. On po prostu został obnażony.
Mocno promowany, wychwalany. Przyszedł solidniejszy rywal i okazało się, że Browne to mocno pompowany balon.
Walkę oczywiście przegrał. Nawet mimo liczenia. Ale Browne przecież też był liczony. Różnica taka, że Kalajdzić niesłusznie. Najgorsze, że sędzia ringowy nie mógł nie widzieć, że przewrócił się on bez ciosu. Potknął się po prostu.
Ogólnie praca sędziego w tej walce była fatalna. Browne walczył bardzo nieczysto. Mały plus dla ringowego, że pod koniec wyraźnie miał już dość jego i jego chamstwa. Ale stronniczy pozostał do końca.

Naprawdę nie wyobrażam sobie Browne'a z takim Kowaliowem, Beterbijewem. No przecież wycieraliby nim ring. Nie zdziwiłbym się, gdyby Thomas Williams Jr udzielił mu kolejnej szkoły, ale ten jednak też nieco przereklamowany.

Adrian Golec
Browne nie jest wysoki, nie ma 187 cm wzrostu. Te dane to jakieś mocno przesadzone.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.