boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Fury: każdy z tych bumów ma tytuł dzięki mnie (http://www.boxing.pl/forum/newsy/44298-fury-kaa-dy-z-tych-buma-w-ma-tytua-dziae-ki-mnie.html)

Krystian Sander 12-12-16 18:40

Fury: każdy z tych bumów ma tytuł dzięki mnie
 
Tyson Fury (25-0, 18 KO) wciąż odpoczywa od boksu i nie wiemy, kiedy można spodziewać się go w ringu. "Olbrzym z Wilmslow" w ubiegłym roku wszedł na szczyt wagi ciężkiej, kiedy to pokonał na punkty panującego od lat Władimira Kliczkę. Później wszystko potoczyło się tak, że Fury stracił swoje tytuły. Pas IBF wywalczył sobie Anthony Joshua, trofeum WBO należy dziś do Josepha Parkera, a tytuł WBA będzie stanowił stawkę walki Władimira Kliczki z Anthonym Joshuą. Fury oznajmił na Twitterze, co sądzi o obecnej sytuacji w wadze ciężkiej.

- Każdy z tych bumów ma tytuł dzięki mnie. Dzięki jednemu człowiekowi, dzięki "Cygańskiemu Królowi". Zapamiętajcie to. Żal patrzeć na to, jakich bumów się wynajduje - napisał Fury.

Źródło: Twitter

Pawulon 12-12-16 18:53

Zaorane :) brawo cygan.

whisky 12-12-16 19:02

Ma ktoś link do filmu gdzie Fury przekazuje pas bumom ?

robford 12-12-16 19:05

Parker, Wilder, Ruiz etc.. bez szans z Tysonem. Niech wraca jak najszybciej.

Pawulon 12-12-16 19:09

Cytat:

Napisał robford (Post 513094)
Parker, Wilder, Ruiz etc.. bez szans z Tysonem. Niech wraca jak najszybciej.

Co do Parkera i Ruiza się zgodzę - szanse iluzoryczne, ale Wilder? Uważam, że nie byłby bez szans z Furym.

omen 12-12-16 21:52

Niech nie płacze w internecie tylko weźmie się do roboty.

EmanuelAugustus 12-12-16 22:03

Cytat:

Napisał whisky (Post 513093)
Ma ktoś link do filmu gdzie Fury przekazuje pas bumom ?

Walki Głazkow - Martin, Martin - Joshua i Parker - Ruiz są powszechnie dostępne w serwisie youtube. ;) Doskonale widać na nich, że obecni "mistrzowie" nie wywalczyli pasów po bożemu, tylko podnieśli z podłogi to co Fury upuścił.

mat.d 12-12-16 22:05

Oni tylko dostali swoja szanse tak jak i ty panie Fury... Trzeba bylo po jednym cennym zwyciestwie nie klasc lachy na boks,nie pasnac sie pod 200 kilo,nie trzeba bylo cpac,chlac i zrec na umor, tylko bronic pasow z tymi "bumami"i pokazac jakim to profesjonalista pan jestes... ;)

mat.d 12-12-16 22:13

Cytat:

Napisał EmanuelAugustus (Post 513134)
Walki Głazkow - Martin, Martin - Joshua i Parker - Ruiz są powszechnie dostępne w serwisie youtube. ;) Doskonale widać na nich, że obecni "mistrzowie" nie wywalczyli pasów po bożemu, tylko podnieśli z podłogi to co Fury upuścił.

Joshua nie walczyl o wakat,to dlaczego mu przytykasz? Idac twoim tokiem myslenia,to Vitek tez ch@j nie mistrz bo "pozbieral z podlaogi" pas po Lennoxie... I Z Wildera tez wielki posiadacz pasa... Przeciez przed nim pas z "podlaogi pozbieral" Stiverne...Ojoj.

A tak poza tym to i do reszty walk chlopakow sie nie zgadzam z twoim wytknieciem. Dostali tylko swoja szanse.To ich wina,ze Fury to obzartuch,chlejus nieprofesjonalny i w dodatku lubiacy sobie wciagnac ? Te jego gadki i zale to jest zlosliwosc przez lzy.

clyde22 12-12-16 22:49

Przecież wypowiedzi Wildera, że im później walka z Kliczką tym lepiej są udokumentowane. Hearn też nie pisnąłby o Kliczce, gdyby Fury go nie obnażył i Wlad nie miał takiej przerwy. Nie wspominając o Parkerze i Ruizie, którzy szybko nie dopchaliby się do Kliczki nawet gdyby chcieli. Te pasy zawdzięczają Fury'emu. Taka jest prawda. A że sam Tyson dał ciała to już inna rzecz. Ale możliwość zostania mistrzami dostali od Tysona. Mistrzami tytularnymi, bo mistrzem tak naprawdę jest ten kto pokona mistrza. Wygrana Joshui nad Kliczką przy nieobecności Fury'ego już tytuł Joshui uwiarygodni. Jego pozycję numer jeden w dywizji też. W wypadku wygranej Kliczki będzie ewidentne kto jest numerem jeden.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.