boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-12-16, 11:07   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Whyte jest otwarty na rewanż z Chisorą

W sobotni wieczór Dillian Whyte (20-1, 15 KO) pokonał niejednogłośną decyzją Derecka Chisorę (26-7, 18 KO), a ich ringowa wojna będzie wspominana jeszcze długo przez fanów boksu. Zajadłość brutalnej potyczki i kontrowersyjny werdykt są świetnymi argumentami, żeby "Del Boy" i "Łajdak" zmierzyli się ponownie. Początkowo Whyte był przeciwny rewanżowi, ale zmienił zdanie i pozostawia decyzję w rękach Eddiego Hearna.

- To była wspaniała walka i jest możliwość, że odbędzie się rewanż. Wszystko zależy od tego, co i jak chce przeprowadzić Eddie Hearn. Moim zdaniem wygrałem trzema rundami, ale decyzja należy zawsze do sędziów. Trzeba pochwalić Chisorę, że przystąpił do boju przygotowany. Ja trafiałem go bombami, a on trafiał mnie. Uważam, że to był najlepszy Chisora od czasu walki z Witalijem Kliczką
- powiedział Whyte.

- Dereck jest bardzo doświadczony. Wie jak kraść rundy. Wie, kiedy zaatakować, a kiedy zrobić sobie przerwę. Musiałem go ogrywać i oszukiwać. Pozwalałem mu uderzyć mocne ciosy, uwierzyć że świetnie mu idzie, a zaraz pokazywałem, że nic mi nie jest i teraz moja kolej. To były takie szachy. Po walce chciałem mu pogratulować, ale nie podał mi ręki. Potem jednak sam do mnie podszedł. On ma swoją dumę i ja też. Poza tym stawka była duża. Obaj jesteśmy z Londynu i chodziło o to, kto rządzi w mieście - dodał Dillian.

Źródło
: Sky Sports

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-12-16, 18:58   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No szachami bym tego nie nazwał
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-12-16, 23:44   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Oj tak, ja to baaaardzo chętnie zobaczę rewanż miedzy tymi panami Jak znowu zrobią taką bitkę, to będzie miodzio
Archonus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-12-16, 07:26   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Whyte to już podobno "Body Snatcher", ale widzę że przyjął się ten nieszczęsny "Łajdak" mocno zapadł w serca i umysły. Rewanż oczywiście do zobaczenia, może na gali Kliczko - Joshua?
EmanuelAugustus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania