boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 24-11-16, 23:02   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Mariola Gołota: był czas, kiedy odsuwałam męża od wszystkich walk

48-letni Andrzej Gołota długo nie mógł pożegnać się z zawodowymi ringami, ale od ponad trzech lat "Andrew" jest boksersko nieaktywny i tak już zostanie. Tymczasem Mariola Gołota, żona pięściarza została zapytana o to, czy jej mężowi chodzi jeszcze po głowie szalony pomysł powrotu do boksu.

- Nie, już nie. Czas Andrzeja na ringu minął, teraz nastał czas podziękowań dla kibiców, którzy mimo wszystko wspierają męża na każdy sposób. Był czas, kiedy odsuwałam męża od wszystkich walk, żeby nie przyszło mu do głowy, by jeszcze raz zmierzyć się w ringu. Gdy widział walki, mówił "Dlaczego on tak robił? Ja bym to zrobił lepiej". Ten etap już mu przeszedł. Myślę, że wrócimy do boksu, ale jako kibice, natomiast Andrzej może jako osoba, która będzie wspierała tych młodych - powiedziała małżonka pięściarza.

Źródło: polsatsport.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-16, 18:27   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

O aktywnym boksowaniu lepiej nie mówić serio, chyba że w ramach żartów.
Ale w trenerce? Czemu nie, niech spróbuje.
Choć pamiętam, że w jednym z wywiadów udzielonych bodajże SE Gołota stwierdził, że nigdy nie zajmie się trenerką, bo to go po prostu nudzi...
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-16, 18:52   #3 (permalink)
contender

Domyślnie

Ostatnio wypowiadał się w temacie:

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
"Andrew" został również zapytany o ewentualną pomoc w bokserskim rozwoju młodym polskim adeptom pięściarstwa.

- Nie wiem, jak ja to widzę, bo nic nie widzę. Najpierw trzeba być mężczyzną i trenować boks. Potem można pomyśleć o przyszłej karierze. Najpierw chcieć trenować. Jest coraz mniejsze zainteresowanie boksem i to jest problem. Na igrzyska olimpijskie wyjeżdża dwóch, trzech zawodników. To jest mniej niż zero, jak śpiewał Lady Pank. Powinno być większe zainteresowanie i większa rywalizacja - odpowiedział czterokrotny pretendent do mistrzowskiego tytułu w wadze ciężkiej.
Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-11-16, 20:19   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Gołota szanuj zdrowie i odpoczywaj i wydawaj kase. Bo za kilka lat niestety bedzie bardzo ciezko.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania