boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Video: Groves i Gutknecht w limicie wagi super średniej (http://www.boxing.pl/forum/newsy/43758-video-groves-i-gutknecht-w-limicie-wagi-super-redniej.html)

Adrian Golec 17-11-16 17:23

Video: Groves i Gutknecht w limicie wagi super średniej
 
Goerge Groves (24-3, 18 KO) i Eduard Gutknecht (30-4-1, 13 KO) staną do walki w piątek 18 listopada w Londynie. Obaj pięściarze zdołali zmieścić się w limicie 168 funtów. Stawką konfrontacji brytyjsko - niemieckiej jest pas WBA International. Sporym faworytem potyczki jest Groves.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7PLsBsTXc10" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Źródło: iFL TV/ Youtube

GacoPL 17-11-16 21:37

Jak widzicie ta walke ... myslicie, ze Groves moze wygrac to przed czasem czy raczej dystans ? Gutknecht twardy chlopaq i chyba nikt go nie powalil jeszcze ? Do tego walczyl w polciezkiej a teraz w super sredniej ... po co on schodzil z waga skoro od wielu lat walczy w polciezkiej ??

Pokrak 17-11-16 21:43

Faworytem Groves. Gutknecht to kawał bokserskiego chama, ale dość solidny, twardy pięściarz. Myślę, że Groves na punkty. Kiedyś może większa szansa byłaby na nokaut, dzisiaj raczej nie. Choć gala w UK, a tam sędziowie lubią się pospieszyć z decyzją.

Ofensywa 17-11-16 22:51

Groves duzym faworytem bo Edek na pkt bez szans a ciosem nie straszy. Jak dla mnie Gutek dobrze zrobil zbijajac do SMW skoro i tak w LHW na wadze byl pod limitem.

Sykes 18-11-16 19:03

Zdecydowanym faworytem jest dla mnie Groves, wypunktuje niemieszka wysoko, na czasówkę szanse są nikłe.
Kazach przez kilka lat do czasu porażki z Stieglitzem walczył w super średniej, także balansuje pomiędzy dwiema kategoriami wagowymi w miarę potrzeb. W półciężkiej nie grzeszył ciosem, a w ostatnich występach w smw udało mu się wygrać kilka razy przed czasem.
Te wycieczki po wagach zależą od zainteresowania jego osobą w konkretnych pojedynkach, wiadomym jest że w półciężkiej dwukrotnie dostał razy od Braehmera, także z pozostałymi mistrzami lhw lanie byłoby jeszcze dotkliwsze.
Nie dywagując za wiele, dla Kazacha jest to niewątpliwa szansa i wierzę, że walki nie odpuści. A nawet jeśli polegnie to mała strata dla boksu, sam będzie mógł dorabiać w "objazdowym cyrku" bokserskim.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.