boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Juan Diaz stanie do walki z Raymundo Beltranem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/43611-juan-diaz-stanie-do-walki-z-raymundo-beltranem.html)

Adrian Golec 10-11-16 21:10

Juan Diaz stanie do walki z Raymundo Beltranem

Kategoria lekka przygotowała kibicom niezwykle interesujące zestawienie. Były, zunifikowany czempion limitu 135 funtów, Amerykanin meksykańskiego pochodzenia Juan Diaz (42-4, 21 KO) zmierzy się z bardzo solidnym i sporym jak na wagę lekką Raymundo Beltranem (31-7-1, 19 KO), również mającym korzenie w Meksyku.

33-letni, ultra ofensywny Diaz marzy o odzyskaniu trofeum, 35-letni Beltran zaś o zdobyciu pierwszego tytułu.

Do tej niezwykle interesującej walki dojdzie 10 grudnia w Omaha, na gali Terence'a Crawforda. Obaj pięściarze wchodzą w ostatni etap swojej kariery. Przegrany najpewniej będzie zmuszony porzucić marzenia o walce o tytuł mistrzowski. Pojedynek nie ma wyraźnego faworyta

Źródło: Boxingscene
Zdjęcie: BoxingInsider.com

Adrian Golec 10-11-16 21:14

Podoba mi się to zestawienie. Obaj mają jeszcze paliwo. Niemniej czas wybierać, awansujemy albo powoli kończymy...

Rockefeller 10-11-16 21:16

Najwieksze wyzwanie dla Diaz'a od czasu powrotu.

Adrian Golec 10-11-16 21:18

Cytat:

Napisał Rockefeller (Post 508988)
Najwieksze wyzwanie dla Diaz'a od czasu powrotu.

Zgoda... Ale mam zagwozdkę - kto faworytem? Beltran to kawał silnego byka, Diaz idzie na rywali jak perszing, ale jest lekko przytępiony... i bądź tu mądry...

Rockefeller 10-11-16 21:25

Cytat:

Napisał Adrian Golec (Post 508989)
Zgoda... Ale mam zagwozdkę - kto faworytem? Beltran to kawał silnego byka, Diaz idzie na rywali jak perszing, ale jest nieco przytępiony... i bądź tu mądry...

Co by nie mowic, to Diaz tak naprawde nie walczyl z nikim konkretnym od czasu Marquez'a - czyli 2010.
Wg mnie faworytem Beltran, a kibicowac bede oczywiscie Baby Bull'owi, lubie go za te wojny z Dinamita.

Mateusz Wajs 10-11-16 22:03

Beltran go ustrzeli wg mnie. Nie widzialem wystepow Diaza po powrocie, ale na pewno nie obskakuje rywali tak jak kiedys. Juan wejdzie na lewy sierp Beltrana i bedzie po wszystkim.

Pokrak 10-11-16 22:24

Myślę, że Beltran zajedzie Diaza.

Ofensywa 10-11-16 23:37

Dla mnie rowniez Beltran faworytem,to juz nie ten sam zawodnik co kiedys.

Adrian Golec 11-11-16 09:14

Cytat:

Napisał Mateusz Wajs (Post 509000)
Beltran go ustrzeli wg mnie. Nie widzialem wystepow Diaza po powrocie, ale na pewno nie obskakuje rywali tak jak kiedys. Juan wejdzie na lewy sierp Beltrana i bedzie po wszystkim.

Jak Diaz nadzieje się na mocny cios, może być po wszystkim, ale jak się nie nadzieje, samą aktywnością może zgarnąć większość rund. Ostatni występ Diaza był całkiem przyzwoity... To ważna walka dla obu, wyszlifują formę.

Sykes 11-11-16 15:04

Dla mnie faworytem i to sporym jest Meksykanin. Ma więcej atutów po swojej stronie i w moim mniemaniu - mimo iż jest starszy - to mniej wyeksploatowany.
Tak czy inaczej dla obu jest to poważne starcie. Mogą sporo zyskać, a jeszcze więcej stracić. Nie są młodzi i zbyt wiele czasu nie mają na kolejne powroty do gry.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:06.