boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-11-16, 18:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 636 razy w 120 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Hughie Fury: jeśli Wilder wyjdzie ze mną do ringu, to skończy w karetce

Hughie Fury (20-0, 10 KO) był bliski walki z Andym Ruizem Juniorem, ale skonfliktowany ze swoim menadżerem przeciwnik odmówił podpisania kontraktu i upragniony, duży pojedynek przeszedł Brytyjczykowi koło nosa. Jak twierdzi Peter Fury jego syn dostał propozycję walki mistrzem WBC Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO), która to miałaby się odbyć w marcu. Hughie jest zdecydowany, by przyjąć ofertę i ... wysłać Wildera do szpitala.

- Walczyłem z róznego typu przeciwnikami i zbierałem doświadczenie. Czasem sprawiali, że wygladałem w ringu źle, ale dawali mi naukę i bezcenne rundy. Jestem na sali treningowej od piątego roku życia, przeszedłem na zawodowstwo jak miałem 18 lat. Ci goście zaczynali karierę w wieku 26, 27 lat. Znam wszystkie możliwe sztuczki. Jestem bardziej niż gotowy. Wilder to mistrz świata i nie można mu odbierać tego co osiągnął, ale jeszcze nie mierzył się z takim przeciwnikiem jak ja. Jeśli wyjdzie ze mną do ringu w marcu, to wyląduje w czymś takim - powiedział Hughie wskazując na ambulans.

Źródło: iFL TV

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-16, 19:32   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Śpieszno młodemu do zakończenia kariery czy to tylko takie paplanie by nie dać o sobie zapomnieć ?
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-16, 21:17   #3 (permalink)
prospect

Domyślnie

Skoro Szpilka wytrzymał 9 rund z Wilderem to dlaczego dużo lepszy technicznie i twardszy Hughie miałby go nie wypunktować? Ze szpitalem to oczywiście takie pieprzenie, ale Hughie ma wszystko żeby wygrać z Wilderem... poza tym, że WBC skoro nie chciało pozwolić walczyć o pas zawodnikowi Riabińskiego to tym bardziej mogą nie pozwolić wygrać jakiemuś tam Fury'emu.

Tak czy inaczej to takie gdybanie, bo nie wierzę że Wilder kiedykolwiek weźmie taką walkę.
EmanuelAugustus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-16, 23:06   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Hughie ma wszystko żeby wygrać z Wilderem? Czyli co? Przecież on z nikim jeszcze nie walczył i nikogo solidnego nie pokonał. Na tle kelnerów i bumów może i wygląda interesująco, ale jest zupełnie nie sprawdzony. Gdyby nie nazwisko to pewnie wciąż byłby anonimem. Wilderowi też można zarzucać, ale pięć ostatnich nazwisk wnosi już istotną sportową wartość w jego reasume. Na dzień dzisiejszy w moim odczuciu Wilder wciąga młodego dziurką od nosa.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-16, 00:00   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał EmanuelAugustus Zobacz post
Skoro Szpilka wytrzymał 9 rund z Wilderem to dlaczego dużo lepszy technicznie i twardszy Hughie miałby go nie wypunktować? Ze szpitalem to oczywiście takie pieprzenie, ale Hughie ma wszystko żeby wygrać z Wilderem... poza tym, że WBC skoro nie chciało pozwolić walczyć o pas zawodnikowi Riabińskiego to tym bardziej mogą nie pozwolić wygrać jakiemuś tam Fury'emu.

Tak czy inaczej to takie gdybanie, bo nie wierzę że Wilder kiedykolwiek weźmie taką walkę.
Totalnie się nie zgadzam. Na podstawie walk, które obejrzałem, dla mnie Szpilka jest zdecydowanie lepszym pięściarzem od młodego Fury'ego. Łatwizna dla Wildera, Hughie bez szans, nie ma na niego nic
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-16, 12:12   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

zupełnie mnie HUgh nie przekonuje, w pierwszych walkach wyglądał ciekawie, potem im trudniej tym gorzej dla niego. Młody Fury jest świetnie wyszkolony, wszystko robi więcej niz poprawnie ale mam wrażenie że brak mu instynktu, fizycznie wygląda na dużego cruisera, nie powiedziałbym że jest twardszy od Szpilki, mocniej nie bije, jest mniej dynamiczny i mimo dobrego warsztatu wciaż popełnia sporo błędów. Na dzień dzisiejszy Wilder by go moim zdaniem znokautował szybciej i łatwiej niż Artura bo Fury jest za bardzo statyczny a fizycznie zbyt odstaje od Amerykanina.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-16, 16:22   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

podzielam opinie ze szpilka jest bardziej dynamiczny od hughiego, uwazam rowniez ze artur ma wiecej sily (moze to spowodowane choroba hughiego) a dynamika jest na pewno potrzebna na walke z wilderem

hughie ma moze troche lepsza obrone wiec to moze znow wyrownac szale ale szans na dotrwanie furyego jun. do 12 rundy nie widze zbyt wielkich
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-11-16, 17:10   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Warto pamiętać także o problemach zdrowotnych Fury'ego. Tak więc odnosząc się do wypowiedzi Breda, moim zdanie jest to "paplanie by nie dać o sobie zapomnieć".
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-11-16, 19:06   #9 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Chcieć i móc, a zrobić to faktycznie w ringu to dwie zupełnie inne sprawy.
No cóż kariera młodego Furego ewidentnie nie idzie tak jak by sobie tego sam życzył. Obił 19 kelnerów lub innych oldboy`ów i oprócz Kassiego z nikim sensownym nie walczył.
Owszem chłopak jest bardzo młody, ale jak dla mnie nie ma zbyt wielu argumentów na podbój dzisiejszej hw.
A jak słusznie zauważyli przedmówcy z braku laku warto sobie chociaż PR poprawić...
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania