boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-10-16, 09:47   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie DeGale chętnie powita Gołowkina w wadze super średniej

Mistrz IBF w wadze super średniej James DeGale (23-1, 14 KO) z niecierpliwością odlicza dni do unifikacyjnego starcia z Badou Jackiem, które odbędzie się 14 stycznia w Las Vegas. Jakie wyzwanie podejmie w razie wygranej "Chunky"? Brytyjczyk liczy na to, że swoich sił w limicie 168 funtów spróbuje lider kategorii średniej Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) i na tle Kazacha gwiazda wciąż niedocenianego Jamesa będzie mogła zaświecić pełnym blaskiem.

- Dla mnie mega walką jest taka, w której ludzie będą mnie skazywać na porażkę. Walka z Gołowkinem będzie takim pojedynkiem, gdzie będę kopciuszkiem. To doskonała sytuacja dla mnie. To byłby trudny pojedynek, ale miałbym fantastyczne szanse na zwycięstwo. On nie jest ogromnym średnim i miałbym nad nim przewagę rozmiarów - powiedział DeGale.

- Jego umiejętności bokserskie są bardzo wysokie. To medalista olimpijski i niekwestionowany mistrz na ringach zawodowych, niemniej widzę słabości, które na pewno jestem w stanie wykorzystać - twierdzi "Chunky".

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-16, 10:21   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

I tu sie z nim zgadzam. Jesli Gienek zdecyduje sie na zmiane wagi to taki DeGale bedzie dla niego w sam raz na poczatek
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-16, 10:28   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja również bardzo chętnie obejrzałbym ten pojedynek. To mogłoby być elektryzujące starcie, w którym jednak stawiałbym na Golovkina, który przełamałby Jamesa w drugiej fazie pojedynku. Różnica rozmiarów nie będzie moim zdaniem miała aż takiego znaczenia. Kazach nie będzie się bał podejść bliżej, bo potrafi przyjąć cios, oddając dwa razy mocniej, a DeGale jakimś mega puncherem nie jest żeby bać się do niego zbliżyć. Dla Anglika taki pojedynek to szansa na bardzo duże pieniądze, których w walce z zawodnikami ze swojej dywizji nie będzie w stanie zarobić. Jeśli nie Golovkin, to stawiam że za jakiś czas zobaczymy Jamesa w półciężkiej.
Triple G jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-10-16, 21:18   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
I tu sie z nim zgadzam. Jesli Gienek zdecyduje sie na zmiane wagi to taki DeGale bedzie dla niego w sam raz na poczatek
Czy ja wiem, czy na początek. Po prawdopodobnie najlepszym w SWM DeGale'u, kto Gienkowi by został?
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania