boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-09-16, 18:49   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Zlaticanin nie będzie czekał na Linaresa. Jest blisko walki z Mikeyem Garcią

Po ogłoszeniu przez promotora Eddiego Hearna, że będzie próbował doprowadzić do rewanżu Anthony'ego Crolli z Jorge Linaresem (41-3, 27 KO) szybko zareagował szef WBC Mauricio Sulaiman, który przypomniał, że pierwsza w kolejności jest zarządzona przez niego walka Linaresa z Dejanem Zlaticaninem (22-0, 15 KO). Czarnogórzec wywalczył pas WBC w wadze lekkiej, kiedy to kontuzjowany Linares nie był w stanie przystąpić do walki i bronić tytułu. Wenezuelczyk raczej wybierze lukratywny rewanż z Crollą w obronie pasa WBA, ale Zlaticanin nie martwi się tym, gdyż jest blisko finalizacji walki z Mikeyem Garcią (35-0, 29 KO).

- Walka Linaresa z Crollą była świetna do oglądania, ale Anglik obrał złą taktykę. Zaczął zbyt wolno, stracił cztery czy pięć rund i było zbyt późno, by odrobić straty. Wygrał Linares, ale walka była bardzo wyrównana. Crolla pokazał, że nie bije bardzo mocno - uważa Dejan.

- Słyszałem, że może dojść do ich rewanżu i życzę obydwu szczęścia. To tylko kolejny dowód, że Linares nie chce walki ze mną. Wie, że mogę skończyć pojedynek jednym ciosem i woli trzymać się z daleka. Miałem walczyć ze zwycięzcą ich starcia, ale nie zaprzątam sobie tym głowy. Jestem skupiony na walce z Mikeyem Garcią. Czekam na datę i kilka innych detali. Kontrakty nie są jeszcze podpisane, ale jest już blisko i ma to się odbyć w połowie lub pod koniec listopada. Mam najważniejszy pas, więc każdy może spróbować mi go odebrać. Ja będę walczył z każdym - powiedział czempion WBC.

Źródło: WBN

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-16, 21:44   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Czarnogorzec, bedzie bardzo duzym wyzwaniem dla Garcii po przerwie. Przypomina troche mlodego Juana Diaza z ta roznica ze bije mocniej. Mam nadzieje ze Mikey ma jeszcze rezerwy jesli chodzi o forme, bo to co starczylo na Rojasa, nie wystarczy na Zlaticanina, musi poprawic timing i refleks.
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-09-16, 09:17   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Liczę, że Linares koniec końców się z nim zmierzy jednak, chcąc odzyskać WBC. Bardziej interesuje mnie ta walka, niż rewanż z Crollą, i nawet jeśli trzeba będzie poczekać, to warto.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-09-16, 09:52   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Jezeli Mikey wroci do formy sprzed przerwy to moze jeszcze grubo zawojowac
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-09-16, 16:58   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Dejan to bardzo dobry zawodnik, troche niedoceniany wydaje mi sie przez wiekszosc .. dla mnie bylby faworytem z Linerasem. Jesli jednak dojdzie do walki z Garcia to juz faworytem nie bedzie ale nie mozna go spisywac na straty. Dla mnie 60/40 Garcia. Moze byc swietne widowisko bo Dejan napewno tanio skory nie sprzeda. Deski jednego i drugiego prawdopodobne.
GacoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania