boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Alvarez: nie będzie walki z Margarito. On powinien odejść z boksu (http://www.boxing.pl/forum/newsy/42241-alvarez-nie-bae-dzie-walki-z-margarito-powinien-odeja-ae-z-boksu.html)

Andrzej Pastuszek 25-08-16 00:39

Alvarez: nie będzie walki z Margarito. On powinien odejść z boksu
 
13 sierpnia w Rosarito Antonio Margarito (40-8, 27 KO) uporał się niejednogłośną decyzją sędziów z Ramonem Alvarezem, a po walce wyzwał jego młodszego i słynniejszego brata Saula Alvareza (47-1-1, 33 KO). Zemsty "Canelo" jednak chyba nie będzie, bo pięściarz zarzeka się, że nie wyjdzie do ringu z Margarito i radzi starszemu koledze zawiesić rękawice na kołku.

- Moja walka z Margarito nigdy się nie odbędzie. Moja rada dla niego, to zakonczyć sportową karierę. Osiągnął w boksie bardzo dużo. Moim zdaniem powinien to zrobić, jeśli nawet nie dla siebie, to dla swojej rodziny. To niebezpieczne. On ryzykuje swoje życie. To nie gra. Powinien odejść dla swojej rodziny - powiedział Alvarez.

Zwycięstwo nad Ramonem Alvarezem było drugą wiktorią "Tornada z Tijuany" po powrocie na ring i pomimo odmowy "Canelo" jest mało prawdopodobne, by Antonio zrezygnował z pościgu za większymi nazwiskami.

Źródło
: bscene

Wojtek Mistrzu 25-08-16 20:22

"To niebezpieczne. On ryzykuje swoje życie. To nie gra." hmm powiedział typ, który znokautował ostatnio Khana, beka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.