boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-07-16, 11:08   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 632 razy w 119 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Arreola: Fury jest lepszy niż Wilder i Joshua

Za osiem dni w Birmingham (w amerykańskim stanie Alabama) niezatapialny Chris Arreola (36-4-1, 31 KO) stanie przed trzecią szansą zdobycia pasa WBC w wadze ciężkiej, a tym razem jego rywalem będzie broniący tytułu Deontay Wilder (36-0, 35 KO). Arreola ocenia "Brązowego Bombardiera" jako dobrego pięściarza, ale za numer jeden dywizji uważa Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO), którego ceni za doświadczenie, charakter i zdetronizowanie Władimira Kliczki.

- Podoba mi się to co robi "Gypsy King". Jest zabawny, przebojowy, dobry w trash talku. Zupełnie zaskoczył Kliczkę, boksując w sposób, którego Ukrainiec się nie spodziewał. Fury był świetnie przygotowany i myślę, że rewanż będzie miał podobny przebieg. Tyson znowu wygra. Panowanie Kliczki się zakończyło i trzeba oddać mu szacunek, bo był wielkim mistrzem - powiedział Arreola.

- Mój przeciwnik Deontay Wilder to dobry zawodnik, ale wygram z nim. Jestem o tym przekonany. Anthony Joshua to właściwie jeszcze prospekt. Widzieliśmy już co nieco z jego możliwości, ale chcę zobaczyć co więcej ma do zaoferowania. Miejmy nadzieję, że będzie miał lepszych rywali niż dotychczasowi. Samego siebie również zaliczam do czołowej grupy - analizuje "Koszmar".

- Fury jest lepszy niż Wilder i Joshua. Wyróżnia go doświadczenie i fakt, że walczył z dużo lepszymi przeciwnikami, zwłaszcza z Kliczką. Joshua zdobył tytuł, ale kogo on pokonał? Kim jest Martin? Przecież o tym facecie nikt wcześniej nie słyszał. Wilder też ma pas, którego kilka razy bronił, ale też nie mierzył się z tak dobrymi zawodnikami jak "Gypsy King" - ocenił Chris.

Źródło: Sky Sports

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania