boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-06-16, 14:38   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Joshua: Gołowkin jest dobry i dlatego pojawia się Eubank

Chris Eubank Jr (22-1, 17 KO) w ringu nie pokazał dotąd niczego, co mogłoby sugerować, że może on nawiązać walkę z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO). Tak przynajmniej uważa dużą część kibiców i obserwatorów sceny pięściarstwa profesnonalnego, sugerując (jak Scott Gilfoid z Boxingnews24), że Anglik prezentuje poziom pięściarski zbliżony do poziomu Williego Monroe Jr, czyli zawodnika, który przegrał przed czasem z Kazachem, nie stwarzając sobie szans na przetrwanie pełnego dystansu. Są jednak tacy, którzy myślą nieco bardziej optymistycznie, oceniając szanse Eubanka. Są to jednak najczęściej osoby, które dobrze życzą młodemu angielskiemu pięściarzowi. Do takich osób zalicza się mistrz IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua.

- On nie ma nic do stracenia i to jego atut. Ludzie mówią, że on walczy z puszkami soku pomidorowego. Tym razem przeciwnik będzie godny, z którym jak mówią ludzie, nie sposób jest wygrać
- powiedział Joshua.

Zapytany, czy będzie w szoku, kiedy Eubank Jr pokona kazachskiego czempiona, Joshua odpowiedział: - nie, to piękno sportu. On w to wierzy. Gołowkin jest dobrym zawodnikiem, a skoro tak, to pojawia się Eubank. To dlatego wykazują nim zainteresowanie. Nie sądzę, by brali tę walkę, gdyby wiedzieli, że na pewno nie mogą jej wygrać. On [Eubank] jest śmiertelnie poważny i nie dba o opinie innych - dodał Joshua, podkreślając motywację Eubanka Jr do walki z najlepszymi w swoim przedziale wagowym.

Źródło: Boxingnews24
Foto: fightsports.tv

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-16, 17:21   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

skąd się wzięły te puszki soku pomidorowego? bo już mnie zaczyna irytować to sformułowanie...
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-16, 18:41   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał de Villars Zobacz post
skąd się wzięły te puszki soku pomidorowego? bo już mnie zaczyna irytować to sformułowanie...
Tomato can ? Ja też nie wiem, ale myśle chodzi o to, że jak walisz w taką puszke to zaczyna pękać i wylatuje sok pomidorowy. No to tak jak z kelnerami w ringu. Uderzasz w nich i zaczynają krwawić, ale sami nie oddają ciosów.
asuser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-16, 11:59   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

no chyba że tak. o takiej analogii nie pomyślałem, a sądziłem wręcz że to dziwoląg językowy autorstwa red. Kostyry
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania