boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 01-06-16, 19:58   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Fury: po co mi forma cały rok? W trzy miesiące z chlejusa staję się Adonisem

Wczoraj brytyjscy dziennikarze mieli okazję wizytować obóz treningowy mistrza WBA i WBO w wadze ciężkiej Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO), który w Holandii przygotowuje się do rewanżu z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Dzięki diecie warzywno-rybnej "Gypsy King" gubi kolejne kilogramy i czuje się coraz mocniejszy przed 9 lipca. Fury jest zdania, że nie ma sensu trenować przez okrągły rok skoro może w trzy miesiące z tłustej świni zmienić się w Adonisa.

- Przez pięć tygodni nie spożywałem żadnych węglowodanów. Porzuciłem mięso podczas tego obozu treningowego. Jem głównie ryby, sałatki i owoce morza. Od dwóch tygodni wróciłem do małych ilości węglowodanów. Być może całkiem porzucę mięso, bo ostatnio widząc jak ktoś je stek w restauracji poczułem obrzydzenie. Ryby świetnie mi służą
- reklamuje swoją dietę Fury.

- Podczas konferencji prasowej pokazałem, że jestem normalnym człowiekiem, a nie robotem. Nie trzeba być robotem, by być zawodnikiem ścisłej czołówki. Kliczko jest w gymie przez 365 dni w roku. Ja jestem przez dwanaście tygodni przed walką. Normalna osoba może w dwanaście tygodni z chlejusa stać się mistrzem świata wagi ciężkiej. Mogę w ciągu dwunastu tygodni z tłustej świni stać się Adonisem. Nie trzeba być w formie cały rok
- przekonuje czempion.

- Tym razem będę masywniej zbudowany. Poprzednio byłem szczupły, bardzo sprawny i atletyczny. Tym razem on będzie próbował mnie znokautować, a ja go zniszczę. Nie zamierzam ruszać się jak pięściarz wagi lekkiej. Kliczko bedzie nacierał i będzie łatwiejszym celem - analizuje Tyson.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-16, 21:45   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

"and im gonna split him in two with my long dick!" :D

niezle tyson pojechal na "uncut"
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-06-16, 22:51   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Ma szczęście Fury, że jest taki ogromny. Jakby walczył w limitach, to już nie byłoby opcji, żeby być w światowej czołówce i być tłustą świnią
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-16, 04:27   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Nie jestem ekspertem ale jak mozna dzien w dzien intensywnie trenowac bez weglowadonow bazujac na ciezko strawnym miesie, I do tego nie nabawic sie jakis innych dolegliwosc?
robford jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-16, 10:01   #5 (permalink)
journeyman

Nominowany 7 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał robford Zobacz post
Nie jestem ekspertem ale jak mozna dzien w dzien intensywnie trenowac bez weglowadonow bazujac na ciezko strawnym miesie, I do tego nie nabawic sie jakis innych dolegliwosc?
dokładnie, to raczej niemożliwe jechać na samym białku przy wysoce energetycznym treningu, Fury gada pod publiczkę, lub pewnie pije jakieś szejki węglowodanowe.
Ireneusz Fryszkowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-06-16, 11:43   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Adonis z boczkami buhahaha
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania