boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-04-16, 15:52   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie DeGale myśli o przejściu do wagi półciężkiej i walce ze Stevensonem

Fani pięściarstwa na Wyspach Brytyjskich kochają boks, ale póki co nie są w stanie pokochać Jamesa DeGale'a (22-1, 14 KO), mistrza IBF wagi super średniej. "Chunky" dwie ostatnie walki toczył poza granicami Anglii, a 30 kwietnia, w kolejnej obronie swojego pasa, zaboksuje znów na terenie Stanów Zjednoczonych. Walka z Rogelio Mediną nie działa zbytnio na wyobraźnię fanów, ale DeGale ma w głowie pomysł na to, by w końcu zwrócić na siebie uwagę brytyjskich kibiców.

30-latek z Londynu dopuszcza możliwość przejścia do wagi półciężkiej, by zaatakować tron WBC, na którym zasiada Adonis Stevenson (27-1, 22 KO).

- Ilu pięściarzy z Wielkiej Brytanii może pochwalić się tytułami w super średniej i półciężkiej? W dwóch ostatnich walkach pokonałem Dirrella i Bute, jednych z najlepszych w limicie 168-funtów. Myślę o przeprowadzce do wagi półciężkiej i walce z Adonisem Stevensonem. To byłoby idealne dla mojego dziedzictwa - powiedział "Chunky".

Źródło
: Daily Star

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-16, 16:55   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jestem przekonany, że zaraz się posypią w necie komentarze, że DeGale się obsrał przed Gołowkinem
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-16, 18:34   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Wg mnie jeden z najbardziej niedocenianych bokserów świata. Ktoś tu dzisiaj czy wczoraj napisał, że to półka Jacobsa.. Absolutnie nie, to wyższa półka! Marzyła mi się walka DeGale'a z Wardem. Amerykanin to pół półki wyżej, choć wielu powie, że cała półka wyżej, ale ja nie mam wątpliwości, że to byłby kapitalny pojedynek godnych siebie rywali.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-04-16, 19:10   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Smutne ze ktos taki jak DeGale musi szukac kasy celujac w wiekszych rywali. Kokosow nie zarobi zawalke z meksykaninem a powinien bo to piesciarz formatu P4P. A wszystko przez jedna zla decyzje sedziow w walce z Grovsem. Nie jest to przeciez jakis ultra nudziarz, swietnie sie go oglada w ringu, wiec w czym problem?

Btw Anglik musial przejsc przez bardzo trudna droge zeby zdobyc pas, jedna z trudniejszych w jesli chodzi o zawodnikow z ostatnich lat.
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania