boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-04-16, 00:02   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Trojanowski ponownie zastopował Cuencę i obronił tytuł [+Video]

Na zakończonej niedawno gali w Moskwie Eduard Trojanowski (24-0, 21 KO) zaliczył swoją pierwszą skuteczną obronę tytułu mistrza federacji IBF i IBO w wadze junior półśredniej. Rosjanin zastopował w siódmej rundzie Cesara Rene Cuencę (48-2, 2 KO), a więc zawodnika, któremu pięć miesięcy temu odebrał pas. Leworęczny Argentyńczyk był w tym pojedynku dwukrotnie liczony.

Trojanowski od początku kontrolował przebieg walki, ustawiając przeciwnika lewym prostym i konsekwentnie wywierając na nim presję. Cuenca walczył dość zachowawczo, a jego uderzenia miały, rzecz jasna, dużo mniejszą wymowę niż ciosy obrońcy tytułu. Argentyńczyk po raz pierwszy znalazł się na deskach w czwartej rundzie, po bezpośrednim lewym podbródkowym rywala. Do drugiego liczenia doszło w starciu szóstym i ponownie problemy underdoga zaczęły się od bezpośredniego lewego uppercuta. Na początku siódmej odsłony Trojanowski ruszył do zdecydowanego ataku, co skłoniło narożnik przyjezdnego pięściarza do poddania swojego zawodnika. Tym samym Rosjanin po raz pierwszy obronił prestiżowe trofeum.

Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-04-16, 08:16   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cuenca za mały. Ale poza tym Troyanowski był idealnie nastawiony na walke
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-04-16, 09:49   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cuenca udawał Mayweathera. Wyhodowali go na kelnerach, ale trafił na porządnego zawodnika i się wszystko wyjaśniło.
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-04-16, 19:24   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

I możemy zamknąć ten rozdział.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-04-16, 11:13   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Nie rozumiem sensu tego rewanżu... w pierwszej walce Rosjanin zbił Argentyńczyka na tyle, że ten, choć nieco w zakamuflowany sposób, po nokdaunie nie wyraził zgody na kontynuowanie walki.. Jak się po tym upierał, przyczyną nieporozumienia był fakt, że nie rozumie języka angielskiego. Tymczasem jak wiemy to mowa ciała mówi, czy zawodnik chce, czy nie chce walczyć dalej i to mówi w sposób dość precyzyjny. Ale niech już ma..

A Trojanowski.. ? Hmhm bardzo ciekawa postać.. Duży, taki robotyczny panczer. Tak sobie pomyślałem, że jeżeli Matthysse chciałby spróbować jeszcze raz wywalczyć mistrzowski tytuł, obóz Rosjanina byłby na tak.. Faworytem byłby jednak Trojanowski.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-04-16, 14:04   #6 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Trojanowski to niezły zawodnik, tyle tylko że już dość mocno wiekowy. Szkoda, że tak późno zaczął zawodową karierę.
Tak czy inaczej stać go jeszcze niewątpliwie na ciekawe potyczki na szczycie super lekkiej. Natomiast co do rewanżu z Argentyńczykiem to powtórzę po raz wtóry, szkoda było na to czasu i przygotowań.
Sykes jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-16, 19:03   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Jak już pisałem, Trojanowski odrobinę kojarzy mi się z Hearnsem. Szkoda, że ma już swoje lata, ale chciałbym zobaczyć go z czołówką wagi w Stanach.

Z kolei Cuenca nie miał totalnie na niego argumentów, ale poczekajmy do jego kolejnych walk z mocniejszymi rywalami (o ile nadejdą), bo według mnie to Trojanowski jest tak dobry, a nie Argentyńczyk tak słaby.
Mateusz Wajs jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-16, 19:23   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
Jak już pisałem, Trojanowski odrobinę kojarzy mi się z Hearnsem. Szkoda, że ma już swoje lata, ale chciałbym zobaczyć go z czołówką wagi w Stanach.

Z kolei Cuenca nie miał totalnie na niego argumentów, ale poczekajmy do jego kolejnych walk z mocniejszymi rywalami (o ile nadejdą), bo według mnie to Trojanowski jest tak dobry, a nie Argentyńczyk tak słaby.
Jeszcze niedawno w 140 był Bradley, Aleksander, Khan, Oritz, Maidana i wskazywaliśmy ten limit na jeden z najmocniej obsadzonych.

Dzisiaj: Crawford, Postoł, Trojanowski, Benavidez... i kilku innych. Ekipa co najmniej równa, a nikt nie pieje z zachwytu nad super lekką.. Moim zdaniem ciekawa konkluzja.

Co do Rosjanina to pewne top 3.. z Postołem mogliby sobie wyjaśnić kwestię dwójki
Co do wieku to nie ma tematu.. To bardzo świeży zawodnik. Późno zaczął, rywale krzywdy mu jak dotąd nie robią.. Poboksuje ze 3 lata ze spokojem. Rozwinięcie potencjału dopiero przed nim.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-16, 19:48   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Jeszcze niedawno w 140 był Bradley, Aleksander, Khan, Oritz, Maidana i wskazywaliśmy ten limit na jeden z najmocniej obsadzonych.

Dzisiaj: Crawford, Postoł, Trojanowski, Benavidez... i kilku innych. Ekipa co najmniej równa, a nikt nie pieje z zachwytu nad super lekką.. Moim zdaniem ciekawa konkluzja.

Co do Rosjanina to pewne top 3.. z Postołem mogliby sobie wyjaśnić kwestię dwójki
Co do wieku to nie ma tematu.. To bardzo świeży zawodnik. Późno zaczął, rywale krzywdy mu jak dotąd nie robią.. Poboksuje ze 3 lata ze spokojem. Rozwinięcie potencjału dopiero przed nim.
Magia telewizji Wymienienieni przez ciebie byli promowani przez HBO wiec byl szum.tymczasem swietny Jesse musi sie rozbijac po jakis malych galach Trojanowski walczy w Rosji a Postola trudno sprzedac. Moja walka marzen w tym limicie jest starcie Crawforda z Ukrainczem, techniczne Himalaje dzisiejszego boksu.
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania