boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-03-16, 19:28   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Syn Nigela Benna zadebiutuje przed walką Martina i Joshui

Ponoć bardzo utalentowany Conor Benn podpisał profesjonalny kontrakt z grupą Matchroom Sports i zadebiutuje na undercardzie Charlesa Martina i Anthony'ego Joshui 9 kwietnia. Syn sławnego Nigela Benna boksuje zaledwie od trzech lat, ale zdążył się wykazać takimi możliwościami na sali treningowej, że Eddie Hearn zdecydował się na umowę z młodzieńcem. Conor trenuje pod okiem Tony'ego Simsa, ktory opiekuje się m.in. Joshuą.

- Boksuję od trzech lat. Nie miałem pojęcia, że walka jest dla mnie, ale teraz już wiem. Zrobiłem bardzo szybkie postępy. Tata nie chciał, żebym został bokserem. Mowił, że jest milion innych rzeczy do roboty, ale z hobby szybko zrobiło się coś więcej. Teraz już nie mam wyboru. Walkę mam we krwi. Chcę to robić i chcę być najlepszy - powiedział Conor.

- Jestem niezwykle podekscytowany. Conor to nieprawdopodobny talent. Nie ma nawet porównania pomiędzy 19-letnim mną, a nim. On jest dużo lepszy. Ma instynkt walki i ma wielkie możliwości. Ma też do tego serce. Jestem pewny, że będzie lepszy niż ja - ocenia Nigel Benn - mistrz dwóch kategorii wagowych.

Conor zadebituje w wadze junior półśredniej, tak więc on i Chris Eubank Junior raczej nie reaktywują rywalizacji swoich ojców.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-03-16, 11:45   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A on walczył cośkolwiek sensownego amatorsko przez te 3 lata, ktoś coś słyszał?
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-04-16, 08:26   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał SlawekW Zobacz post
A on walczył cośkolwiek sensownego amatorsko przez te 3 lata, ktoś coś słyszał?
Jest to raczej mało prawdopodobne, jeśli nawet to nigdzie nie doczytałem (w kilku artykułach zagranicznych) o jego dokonaniach, bo jeśli by jakiekolwiek były to nie omieszkano by o nich wspomnieć.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-04-16, 08:43   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Fajnie, że syn Benna też zaczyna karierę zawodową. Niestety inna waga niż Eubank, więc nie będzie hitu... Ale jakieś pyskówki i wymiana zdań prawdopodobnie będą.

Benn to był pięściarz świetny do oglądania, z obecnych bokserów najbardziej przypomina mi swoją dynamiką i agresją Lemieux, tylko w podkręconej wersji. Mówiło się, że Destroyer jest najgroźniejszy wtedy, kiedy jest zraniony, więc lepiej go nie naruszyć Eubank Jr trochę przypomina ojca, ciekawe jak będzie w tym przypadku.

Polecam zobaczyć od 1:30, znakomity comeback:

Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-04-16, 10:26   #5 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Benn vs Barkley- tez warta polecenia walka. 1 runda i akcja non stop. Blade byl wtedy w sztosie a Nigel go po prostu rozjechal.
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania