boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-03-16, 12:12   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Broner do Floyda: Nic nie mówiłem, jak trafiałeś mamuśkę kombinacjami [+Video]

Wydawało się już przez chwilę, że niesnaski pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem, a jego "młodszym bratem" Adrienem Bronerem (31-2, 23 KO) są zakończone i na łono rodziny powróci harmonia, ale nic z tych rzeczy. "Money" po raz kolejny skrytykował niedojrzałe zachowanie Bronera, który w sklepie "Walmart" rozrzucił pieniądze na oczach zdumionych klientów. Adrien miał już dość przytyków Floyda i przypomniał mu, że kamienie mogą rzucać tylko ci, którzy sami są bez winy. Przy okazji "Problem" nawiązał do kilku niechlubnych czynów starszego kolegi.

- Czy to co robiłeś było prawdą, czy nie, ja miałem to gdzieś. Kiedy miałeś sprawy sądowe, bo trafiałeś swoją mamuśkę kombinacjami, jakby była Miguelem Cotto, ja się w to nie wgłębiałem. Nie mówiłem "on powinien zrobić to, on powinien zrobić tamto". Wiesz co mówiłem? "Pi...ć to wszystko. Mój czarnuch tego nie zrobił". Nie mówiłem, że sobie szkodzisz - kontruje Broner.

- Przecież to ty cztery, czy pięć lat temu paliłeś pieniądze w klubie. Masz 39 lat, więc wtedy miałeś już 34 albo 35 lat. Paliłeś pieniądze, a ja nie miałem z tym problemu. Motywowało mnie to do myślenia, że może za kilka lat będzie mnie stać, żeby rozrzucić trochę kasy w Walmarcie. Nie myślałem, że to cię wzruszy. Przestań pi....ć o mnie bzdury w wywiadach. Przestań mówić o mnie źle bracie - apeluje Adrien.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-16, 13:09   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Warto dodać, że Walmart to sklep dla tych uboższych obywateli USA.. To nie są delikatesy, to jest dyskont.. taki amerykański Kaufland czy duża Biedronka... czyli sklep niskich cen.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-16, 14:01   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-16, 14:04   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Zajebisty śmiech.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-16, 15:49   #5 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Ja myślę, że ta cała relacja między nimi to tylko i wyłącznie promocja, że oni się z tego śmieją, tylko w mediach robią zamieszanie z takich spraw.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-16, 16:11   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał SlawekW Zobacz post
Ja myślę, że ta cała relacja między nimi to tylko i wyłącznie promocja, że oni się z tego śmieją, tylko w mediach robią zamieszanie z takich spraw.
Pewnie, że promocja.. tylko wiesz, każdy promuje się na miarę swojego uznania i pomysłu na siebie

stare 23-03-16, 16:53   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Warto dodać, że Walmart to sklep dla tych uboższych obywateli USA.. To nie są delikatesy, to jest dyskont.. taki amerykański Kaufland czy duża Biedronka... czyli sklep niskich cen.
Oj nie...Walmart to zaden dyskont. Poprostu ich tyle jest, ze negocjuja bardzo niskie ceny z dystrybutorami. A ze wiekszosc tam kupuje, to ze wzgledu na niskie ceny niz konkurencja.

Walmart w niektorych rejonach USA ma zakaz dzialalnosci (np w NYC), bo za tani i konkurencja nie wyrabia.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-16, 17:03   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Dyskont Kuba.. w amerykańskim wydaniu. Dyskonty zawsze bazują na ilości sklepów - niskie inwestycje w jeden obiekt (niskie ceny od dostawców) + własne linie produkcyjne (własne marki - tanie produkty). To sklep niskich cen... Kiedyś nawet przymierzał się, by wejść do Europy.. Byłaby taka wojna cenowa, że głowa boli.

stare 23-03-16, 18:00   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Co by nie było, w tym przypadku zgadzam się z Bronerem. Hipokryzja Mayweathera razi po oczach. Nie wiem poza tym jak Floyd może mówić, że zwykły kasjer może nie znać Bronera itp.. Pamiętam filmik u fryzjera jak Junior krzyczał do babki "Wiesz kim ja jestem?", po czym gdy się dowiedziała, powiedziała, że nie wie kto to jest Floyd Mayweather, że Tysona i Lewisa owszem, zna, ale nie jakiegoś Mayweathera. Na co ten znowu zaczął sapać. Być może jest to promocja pod przyszłą zemstę za Ashleya.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-16, 21:20   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Kwas kwasem, ale ile musiałby dragi na ulicy sprzedawać aby dostać wypłatę jaka dostanie po takich cienkich akcjach...Smutno tylko, że ludzie się zajmują tym, komentują i powielaja...
Broner? Co? MAIDANA!
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania