boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-02-16, 13:13   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Joshua, Arreola, Breazeale lub Szpilka na pierwszą obronę dla Martina?

Charles Martin (23-0-1, 21 KO) kilka tygodni temu w dość szczęśliwych okolicznościach zdobył mistrzowski pas IBF wagi ciężkiej. Amerykanin już po niespełna trzech rundach mógł się cieszyć, wszak jego rywal Wiaczesław Głazkow doznał kontuzji nogi i nie mógł kontynuować potyczki. Federacja IBF dała nowemu mistrzowi rok, by w tym czasie mógł on toczyć dobrowolne obrony swojego trofeum. Teraz pojawiają się już pierwsze pogłoski o tym, kto może być najbliższym rywalem "Prince Charlesa".

- Dotarłem do ludzi Anthony'ego Joshuy. Myślę, że jest zainteresowanie z ich strony, ale oni nie są jeszcze pewni, czy to już czas na taką walkę. Ich dzieciak jest jednak na Wyspach Brytyjskich wielką gwiazdą - powiedział Leon Margules, promotor Martina. Joshua może od razu zmierzyć się z mistrzem IBF, ale w grę wchodzi też walka w eliminatorze z Carlosem Takamem.

Wśród kandydatów do walki z Martinem wymienia się też Chrisa Arreolę, Dominica Breazeale'a oraz naszego Artura Szpilkę.

Źródło: ringtv.com

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 13:23   #2 (permalink)
Stażysta

Nominowany 3 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Szpila niech odpocznie chwile i potrenuje. To nie Gołota, który miał kilka szans na mistrzowskie walki - ale na to sobie solidnie za pracował. Mam wrażenie, że dla Artura wszystko zbyt szybko przychodzi...
Daniel Wielgus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 15:01   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Szpilki zdaje się po próbie zdobycia WBC nie ma w rankingu IBF, czyż nie? To znaczyłoby, że sam Artur musi najpierw z kimś niegłupim zawalczyć.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 15:17   #4 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

nooo a w rankingu IBF nie ma aż takich słabiaków .
Damian Doroba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 15:45   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

szpila wyrasta na journeymana dobra przecierka przed powaznymi walkami

mam nadzieje ze jego promotorzy sie opamietaja
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 18:33   #6 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Breazale, Arreola czy Szpila, owszem Martin powinien sobie poradzić, bo z całym szacunkiem ale co to za pretendenci, ale w tym gronie wymieniać Joshue to jakiś żart - AJ sponiewiera chwilowym właścicielem IBF ring strasznie
Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 18:45   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Breazeale i Arreola na dobrowolną wydają się OK. O Szpilce się faktycznie mówi, ale nie w kontekście najbliższej walki.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 18:49   #8 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał SlawekW Zobacz post
Szpilki zdaje się po próbie zdobycia WBC nie ma w rankingu IBF, czyż nie? To znaczyłoby, że sam Artur musi najpierw z kimś niegłupim zawalczyć.
Teoretycznie chyba tak. A to nie jest tak że wypadł z rankingu bo walczył o pas innej federacji?
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 20:42   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Felixous Zobacz post
Breazale, Arreola czy Szpila, owszem Martin powinien sobie poradzić, bo z całym szacunkiem ale co to za pretendenci, ale w tym gronie wymieniać Joshue to jakiś żart - AJ sponiewiera chwilowym właścicielem IBF ring strasznie
Dokladnie, tez tak uwazam Joshuy akcje po ostatniej walce poszly z lekka w dol u kibicow.. I naprawde nie wiem dlaczego... Gosc miazdzy swych rywali sila fizyczna,rzadzi w ringu w sposob a'la Golovkin ,Kovaliow(Oczywiscie jeszcze swoje musi udowodnic).. Wkalkulowane ma wyrwac czasami ,a przy takim stylu naprawde nie raz..Wlasnie udowodnil duzo..Ze przyjal bombe(od kawal dzika wagi ciezkiej) przetrwal,doszedl do siebie,wrocil do siebie i jeszcze zrobil swoje w swoim stylu..Wiecej pozytywow niz negatywow

Wygladam i wiem o tym,jak jakis troche psychofan AJ'a ,ale absolutnie tak nie jest. Po prostu dla mnie nadal jest tym blyskiem i swiezoscia w HW,ktoej mi tak bardzo brakowalo ,a walka z Whytem mnie bardziej utwierdzila niz oddalila od takiego myslenia

Jeszcze Ortiz wzbudza we mnie to samo... To wiare w nowa, wielka HW
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-02-16, 21:33   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

Tylko że Ortiz jest stary, a Joshua młody. I dlatego to ten drugi jest przyszłością HW.
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania