boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-02-16, 08:54   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Ward: Nikt nie chce walczyć z Kowaliowem? Dlatego ja chcę się z nim zmierzyć

Mistrz WBA, WBO i IBF w wadze półciężkiej Siergiej Kowaliow (29-0-1, 26 KO) potwierdził swoją wysoką klasę w zwycięskim rewanżu z Jeanem Pascalem. „Krusher” to dziś jeden z najlepszych pięściarzy rankingu P4P i trudno sobie wyobrazić jego porażkę, z kimkolwiek z limitu 175 funtów, włączając w to znakomitego czempiona WBC Adonisa Stevensona.

Być może Siergiej znajdzie jednak godnego rywala w osobie dominatora wagi super średniej Andre Warda (28-0, 15 KO), ale Amerykanin musi najpierw sprawdzić swoje możliwości w wyższym limicie wagowym. Pierwszym dobrym testem będzie Kubańczyk Sullivan Barrera 26 marca, potem kolejny, wymagający przeciwnik, a pod koniec roku mamy doczekać się wielkiego hitu Kowaliow vs Ward. „S.O.G.” jest bardzo podekscytowany możliwością takiego wyzwania jak Siergiej.

- Moja walka z Kowaliowem odbędzie się pod koniec roku. Jest najlepszy w wadze półciężkiej, wygrywa ze wszystkimi i powiadają, że nikt nie chce z nim walczyć. Dlatego właśnie ja chcę z nim walczyć. To inteligentny zawodnik i widać doskonale, że ma czym uderzyć. To co szczególnie imponuje to fakt, że pobił wszystkich na ich podwórku. To musi być bardzo silny psychicznie facet. Nie ma tu mowy o mentalnej słabości. Takiego wyzwania oczekuję. Nie chcę kogoś, z kim wiadomo, że wygram. Chcę walki 50/50. Takich walk oczekują fani - powiedział Ward.

- Gdybym podchodził do wielkiej konfrontacji z mentalnością ofiary, to nie miałbym po co wchodzić do ringu. Wiem, że moje umiejętności wystarczą, by pokonać każdego na świecie. Przyglądam się od dawna dywizji półciężkiej, tak jak super średniej, i jestem doskonale zaznajomiony ze wszystkimi najważniejszymi postaciami
- dodał „S.O.G”.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania