boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-01-16, 15:27   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 454 razy w 132 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Włodarczyk: Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie, ale kiedyś dopadnę Szpilkę w ringu

Znów głośno w mediach o Krzysztofie Włodarczyku (49-3-1, 35 KO). "Diablo" 4 marca wraca na ring w Sosnowcu, by złapać nieco aktywności przed planowanym na przełom kwietnia i maja bojem z Beibutem Szumenowem. Z racji powrotu między liny Włodarczyk udziela kolejnych wywiadów. Dziś rozmowę z byłym mistrzem dwóch federacji w limicie 200 funtów znajdujemy w Przeglądzie Sportowym.

Ma pan 35 lat, jest w najlepszym dla pięściarza wieku. To czas, gdy powinien pan toczyć najlepsze walki i zarabiać największe pieniądze.

Krzysztof Włodarczyk: To prawda, ale proszę mnie nie pytać, dlaczego tak się działo. To był trudny czas, bardzo denerwujący. W maju miałem walczyć z Grigorijem Drozdem, ale się rozchorowałem. Zdarza się. Pod koniec roku był plan pojedynku z Beibutem Szumenowem w USA, ale Kazach zgłosił kontuzję oka. Trzeba zrozumieć takie przypadki. Przykro mi jednak, że nie boksowałem tak długo.

I tak było o panu głośno. Tyle że nie z powodów sportowych, a życiowych, bo walczyła z panem matka pana dziecka.

Krzysztof Włodarczyk: Nie chciałem takiego rozgłosu. I mam nadzieję, że wkrótce ten temat się skończy i już nikt nie będzie o tym rozmawiał. W ciągu kilku tygodni wszystko powinno się wyjaśnić. Rozmawiajmy jednak o sporcie, dobrze? Chcę się na tym skoncentrować.

A jeśli naprawdę znowu się pan pogubi w życiu?

Krzysztof Włodarczyk: Co się miało stać, już się stało. Niektórzy mają bardzo wytrzymałą psychikę, inni nieco mniej, a ostatnia część ludzi w ogóle sobie nie radzi. Ja jestem w tej środkowej grupie. Czasem obrywam, najczęściej za swoje czyny, później muszę odpokutować. Nie wiem, co będzie, ale dzisiaj czuję się bardzo dobrze. A czy ja będę zdrowy psychicznie za tydzień czy za pięć lat? Kto to wie? Myślę o treningu. Trochę chorowałem w Zakopanem, ale dałem sobie radę i znowu ostro pracuję. Przede mną walka w Sosnowcu, a później spotkanie z Szumenowem. Nie mogę się jej doczekać, choć oczywiście będę czujny w ringu w marcu. Przyjedzie ktoś, kto dostanie szansę życia i zrobi wszystko, żeby ją wykorzystać. Zakładam jednak oczywiście wygraną.

Słyszałem, że widział się pan z Arturem Szpilką, który przyleciał na pewien czas z USA do Polski. Niemal dokładnie w tym samym miejscu, gdzie poszarpaliście się tuż przed jego wylotem. Tym razem dzieliła was szyba.

Krzysztof Włodarczyk: Widziałem go, to prawda. Nie chce mi się wracać do tamtej sytuacji, trzymamy się z dala od siebie i robimy swoje. Chociaż... kiedyś się spotkamy. Jestem tego pewny. Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie, ale kiedyś go dopadnę w ringu.

Cały wywiad z Krzysztofem Włodarczykiem przeczytacie na przegladsportowy.pl.

Źródło: Przegląd Sportowy/Kamil Wolnicki

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-16, 15:56   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dobry zart nie jest zly ,tak naprawde zacznie unikac Szpilki jak ognia , na poczatek sprobowac z Adamkiem
romrom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-16, 19:15   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Dzisiejszy Szpilka chyba by go obskoczył. Nie wiadomo jak w ogóle Krzysiek wyglądałby w ciężkiej, tzn z Gitem, bo z poważnymi ciężkimi nie ma co szukać.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-16, 16:08   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Mnie nie przestanie dziwić, czemu dopiero teraz ma na przetarcie walczyć, zamiast od razu mu znaleźć średniaka gdy wypadł Szumenov.

Co do jego walk w ciężkiej, on to chyba jednak celuje w PBN, a tam Szpilki możemy szybko nie zobaczyć.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-01-16, 17:56   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał SlawekW Zobacz post
....

Co do jego walk w ciężkiej, on to chyba jednak celuje w PBN, a tam Szpilki możemy szybko nie zobaczyć.
Akurat z tym może być różnie. Po wyleczeniu kontuzji Szpilka byłby jak znalazł na jesienną galę PBN. Do tego w miarę znane nazwisko i karuzela odbudowy Polaka ruszy z kopyta
A Włodarczyk musi na chwilę obecną wejść do gry, bo na razie wypadł z "obiegu".
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania