boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-01-16, 10:15   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Adam Kownacki z noworocznymi celami: Pozbyć się brzuszka, powalczyć o MŚ

16 stycznia w Barclays Center oprócz Artura Szpilki i Macieja Sulęckiego, zobaczymy jeszcze jednego Polaka. Będzie nim reprezentant wagi ciężkiej Adam Kownacki (12-0, 10 KO). Rywalem urodzonego w Łomży pięściarza na dystansie 8 rund będzie Amerykanin Danny Kelly (9-1-1, 8 KO).

To dobre zagranie promotorów, bo gwarantuje jeszcze większą polską armię na trybunach. Chociaż Kownacki nie ma wielu fanów, to ma fanów bardzo wiernych, którzy kibicują mu energicznie bez względu na porę walki, nawet jeżeli występuje już po głównej walce wieczoru, jak to było podczas gali Khan - Algieri w maju ubiegłego roku.

- To było niesamowite. Świetnie się czuję wiedząc, że mam za sobą taki system wsparcia. To właśnie mnie motywuje, by codziennie stawać się lepszym, aby bez przerwy się rozwijać - dzieli się swoimi odczuciami 26-letni Kownacki.

- To głównie znajomi i rodzina, ale są także znajomi znajomych, znajomi rodziny i tak tworzy się spora społeczność. Dorastałem na Greenpoincie w Brooklynie, każdy stamtąd może przyjść i mnie wesprzeć. Nowy Jork poza tym zamieszkuje liczebna mniejszość Polska, ci ludzie przychodzą mnie oglądać, to wspaniałe uczucie - dodaje.

2015 rok był dla Polaka udany, cztery wygrane pojedynki, występy na dużych nowojorskich galach. Jednak nowy rok to nowe postanowienia, bo stagnacja wrogiem postępu:

- Wiem, że muszę popracować nad swoją sylwetką, pozbyć się brzuszka. Teraz rywale w wadze ciężkiej stają się coraz trudniejsi, muszę nieustannie się doskonalić. To moje noworoczne postanowienie, w kilka miesięcy brzuch ma być płaski z widocznymi mięśniami - deklaruje sympatyczny bokser.

- [Kolejny] pojedynek z Danem Kelly to moja ostatnia 8-rundówka, potem chce zaliczyć kilka walk 10-rundowych. Plan jest taki, żeby wygrać je wszystkie w dobrym stylu, dostać się do rankingów i miejmy nadzieję, pod koniec 2016 roku lub na początku 2017, otrzymać szansę walki o mistrzowski tytuł.

Plany ambitne, ale Kownacki jest młody, niepokonany i powinien mierzyć wysoko. Człowiek zawsze powinien mieć cel, który go przekracza, bo ktoś, kto zrealizował wszystkie swoje cele, sam staje się bezcelowy.

Źródło:
redakcja, cytaty: Thomas Gerbasi, b-scene

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-16, 12:59   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Plany ambitne, ale Kownacki jest młody, niepokonany i powinien mierzyć wysoko. Człowiek zawsze powinien mieć cel, który go przekracza, bo ktoś, kto zrealizował wszystkie swoje cele, sam staje się bezcelowy."

Wiechu, czyli nadal jest szansa ze zostaniesz prezydentem naszego narodu POlskiego?
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-01-16, 13:35   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Jeśli w tym roku nie będzie wyglądał coraz lepiej, będzie to oznaczać, iż nie ma charakteru na wielkie sukcesy. Choć i tak wydaje się być na to "za krótki", chciałbym zobaczyć go z większą dynamiką.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-01-16, 12:21   #4 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Nie znam sytuacji życiowej Kownackiego, zatem może ktoś mi odpowie, czy w/w żyje tylko z boksu, czy ten jest tylko dodatkiem? Z obserwacji można wynieść wrażenie, że Kownacki boksem dorabia, a na stałe zajmuje się inna profeską.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-01-16, 12:42   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post
Plany ambitne, ale Kownacki jest młody, niepokonany i powinien mierzyć wysoko. Człowiek zawsze powinien mieć cel, który go przekracza, bo ktoś, kto zrealizował wszystkie swoje cele, sam staje się bezcelowy."

Wiechu, czyli nadal jest szansa ze zostaniesz prezydentem naszego narodu POlskiego?
A czy nasz naród na to zasługuje ?
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-01-16, 13:32   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sykes Zobacz post
Nie znam sytuacji życiowej Kownackiego, zatem może ktoś mi odpowie, czy w/w żyje tylko z boksu, czy ten jest tylko dodatkiem? Z obserwacji można wynieść wrażenie, że Kownacki boksem dorabia, a na stałe zajmuje się inna profeską.
Kontraktorka
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania