boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-12-15, 19:59   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Tyson Fury wyzywa do walki Lennoxa Lewisa... Lewis przyjmuje to ze spokojem

Nie trzeba być wnikliwym obserwatorem ani psychoterapeutą, ażeby dostrzec, iż Tyson Fury (25-0, 18 KO) częstokroć zachowuje się i mówi rzeczy brzmiące co najmniej dziwnie. Nie inaczej jest z ostatnimi wypowiedziami mistrza świata w wadze ciężkiej nt. swojego wielkiego poprzednika Lennoxa Lewisa. Panowie mają historię pełną słownych utarczek, jednak w wieczór poprzedzający walkę Fury'ego z Władimirem Kliczko wspólnie zjedli obiad i wyglądało na to, że ich relacje wróciły na serdeczne tony. Trwało to niezbyt długo, Tyson Fury na łamach programu The MMA Hour tak mówił o swoim krajanie:

- To jest zazdrosny starszy pan, ja jestem aktywny, na szczycie boksu, a on jest przeszłością. Był mistrzem świata - super - ale słuchajcie, kiedykolwiek Lennox zechce wrócić z emerytury, jestem tutaj i czekam na niego, ponieważ to ja jestem najlepszym brytyjskim bokserem pochodzącym z tej Wyspy.

- Nie obchodzi mnie to, jak jest stary, jeżeli jest tak dobry, to proszę niech wróci i pobije rekord Georga Foremana. Mam nadzieję na taką walkę, kiedykolwiek zechce, gdziekolwiek - dodał Fury.

Warto przypomnieć, że Lewis karierę zakończył w 2003 roku, a obecnie ma na karku 50 lat.

Prowokacje młodego i nowo-korowanego mistrza weteran przyjął jednak na spokojnie.

- Szczerze mówiąc jestem zdziwiony. Właśnie usłyszałem Tysona Fury'ego wyzywającego mnie ponownie do walki ponieważ rzekomo nienawidzę go i jestem o niego zazdrosny. Oba zarzuty są fałszywe i właśnie kiedy myślałem, że między nami wszystko jest ok, usłyszałem ten wywiad - napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Lewis.

- Wygląda na to, że Tyson Fury ma bardzo dużo do powiedzenia, kiedy akurat nie ma mnie obok. Jadłem z nim kolację wieczora przed jego zwycięstwem nad Kliczką, wszystko odbyło się serdecznie, następnego dnia nawet przeprosił za to, co kiedyś na mój temat wygadywał. Myślałem, że między nami jest ok, więc możecie sobie wyobrazić moje zaskoczenie, kiedy usłyszałem jego wywiad. Mówiąc szczerze, to już nie wiem, czy on ma rozdwojenie jaźni, czy coś - dodał widocznie zaskoczony, ale zachowujący klasę Lewis.

- Tak czy inaczej, on nie uczynił nic, o o co mógłbym być zazdrosny lub za co mógłbym go nienawidzić. Tak naprawdę, to zaczynam podejrzewać, że jest na odwrót. W moim prime, ja nie wywoływałem do walki emerytowanych mistrzów. W mojej erze, my ich szanowaliśmy. Ali to mój idol, jeżeli stawiałby na Holyfielda czy Tysona do pokonania mnie, nadal byłby moim idolem. Poza Bowe, z wszystkimi miałem dobre relacje, okazywałem szacunek dla wszystkich moich oponentów, jak również mistrzów, którzy mnie poprzedzali. Tak to się robi. Jak na człowieka, który stoczył ciężką walkę, aby uzyskać respekt na jaki zasługuje, wydaje mi się, że opuścił najważniejszą lekcję, to jest droga dwukierunkowa - podsumował Lewis.

Źródło: B-scene, redakcja

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-15, 20:46   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wydaje mi sie ,ze to jakas gra.. Ale jak nie to Fury to naprawde bezczelny typ ..Wzywac 51 -letniego zapuszczonego dziadka Lewisa ,to szczyt i on ma (nie patrzac nawet na to czy to fake czy nie fake) jakas obsesje na punkcie wielkosci Lewisa.

Lewis w prime by go zmasakrowal.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-15, 21:20   #3 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Wydaje mi sie ,ze to jakas gra.. Ale jak nie to Fury to naprawde bezczelny typ ..Wzywac 51 -letniego zapuszczonego dziadka Lewisa ,to szczyt i on ma (nie patrzac nawet na to czy to fake czy nie fake) jakas obsesje na punkcie wielkosci Lewisa.
Z tym, że Lewis też mu nie szczędził uszczypliwości przez ostatnie lata.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-15, 21:28   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

A według mnie to przemyślana taktyka Furego sądzę że Tyson lubi jak się o nim mówi źle ogólnie lubi być bohaterem pierwszego planu a czarny pijar i hejterka ze strony widzów sądla niego kopem motywującym do pracy, tak to widzę
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-15, 21:47   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

No to trza zacząć go olewać i się skończy ta komedia.
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-12-15, 09:20   #6 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Fury będzie właśnie takim mistrem, dużo gadania, podpuszczania, dla zbudowania zainteresowania. Nic nadzwyczajnego czym należałoby się przejmować.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania