boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 29-11-15, 00:32   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Świetnie!! tyle czekałem na tę walkę!

Ta porażka zrobi dużą krzywdę karierze Kliczki. Mocny argument dla tych, którzy będą twierdzili, że Kliczko wygrywał głównie dzięki gabarytom.

To co zrobił sędzia pod koniec 11 rundy to kryminał! Byłem wściekły, bo Wlad był blisko złamania.

Nie ma co...Kliczko to i tak wielki mistrz i szacunek mu za to. Wielka radocha, że Fury wygrał!!! Nie zasnę chyba xD No i sprawiedliwy werdykt w Niemczech? Wtf?! xD

FUUUUURY!!!!!

Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:33   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

walka gówniana lekko ale umarł król, niech żyje król heh a najlepsze, że Tyson parę razy podłączył Władka, jednak co szczęka to szczęka
Damski bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:33   #13 (permalink)
contender

Domyślnie

Władimir totalnie zablokowany. Czego on się właściwie bał ?
Gratulacje dla Tysona, ale też wymagałbym od niego więcej. Bodajże w 9 rundzie miał Wowę na patyku.. Moim zdaniem stać go było dzisiaj na nokaut.
Generalnie nigdy w życiu bym się nie spodziewał, że Kliczko tak łatwo odda wszystkie pasy. W pewnym momencie pomyślałem o ustawce, ale daruję sobie...

EDIT: Ta walka dobrze oddaje, co znaczy powiedzenie, że styl robi walkę. Jestem przekonany, że Powietkin z walki z Kliczką zrobiłby kuku Anglikowi. Na razie, paradoksalnie bo po wygranej z Kliczko (jeju, jak to brzmi..) , nie uznaję Tysona Fury'ego za prawdziwego mistrza, tylko za posiadacza mistrzowskich pasów. Prawdziwy mistrz musi jednak pokazać więcej. Ma na to szansę w rewanżu, ale równie dobrze może przegrać z kretesem. Zdeterminowany Kliczko to będzie ciekawy widok. Oczywiście pojawia się pytanie, czy stać Wowę na coś więcej niż w tej walce. Według mnie jak najbardziej tak, pomimo prawie czterdziestki na karku, narzeczonej, dziecka i stu pięćdziesięciu innych spraw
liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:35   #14 (permalink)
prospect

Domyślnie

U nas, z racji że jesteśmy przyzwyczajeni do niemieckich wałków, to w odbiorze (czytałem strefy kibica) było trochę relatywizowania, że minimalnie Fury, że pewnie będzie dla Kliczki, bo mistrza trzeba pokonać. Na neutralnym gruncie i w 100% sprawiedliwie możemy mieć nawet coś takiego:

Ja nie punktowałem, ale tak z pamięci coś koło 8 do 4 to minimum w rundach będzie dla Furego.

HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:36   #15 (permalink)
contender

Domyślnie

Ja punktowałem 9-3 w rundach i tylko dlatego, że odjęcie punktu. Deklasacja na konferencjach, szkolenie w ringu. Aaaaaaaaa. Bawimy się całą noc. And the neeew hahaha
clyde22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:36   #16 (permalink)
mom
prospect

Domyślnie

8 cud swiata
wladek przegrywa na pkt ihihihiihi

Tyson naprawde sie przygotowal i pokazal mega jaja
do tego te rece trzymane z tylu ala roy (az nie moglem uwierzyc)
gosc nie sciemnia porostu jest jaki jest i za to go lubie :D

tego bylo nam trzeba OLE!
mom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:36   #17 (permalink)
prospect

Domyślnie

ajj svietnymi lujami go karcil raz po raz , dobra walka swietna praca nog niezly prosty , bardzo dobrze ze ktos zdetronizowal w koncu kliczaka
glinczuk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:36   #18 (permalink)
bum

Domyślnie

Kliczko już w walce z Jenningsem wyglądał niemrawo, słabo i gorzej niż zwykle. Tutaj w walce z Furym wyglądał jeszcze gorzej, Władmir od pewnego czasu panicznie się boi przyjąć cios. Zawsze się bał ale teraz jakby jeszcze bardziej. Pierwszy raz widzieliśmy Kliczke sfrustrowanego w ringu, tak że aż walnął z byka. Gdyby sędzia nie przerwał walki w 11 rundzie aby odebrać punkt Furemu, była bardzo duża szansa na nokdaun, bo Kliczko był ewidentnie zamroczony. Przebudzenie Kliczki zobaczyliśmy w 12 rundzie, trafił kilka razy lewym sierpowym, parę razy prawym prostym, gdyby tak zaczął tak odważny atak od 10 rundy (już nie mówiąc od początku pojedynku), to mógł wygrać.

Kliczko po raz pierwszy od wielu wielu lat zawalczył z kimś kto mu nie pasuje stylowo i ma na niego atuty, dobre gabaryty, ma dobre trzymanie dystansu i jest szybki. Jak ktoś się zdarzył, że mu nie pasował to poległ. Wach był wolny, Haye za mały i za mało odważny, Powietkin miał sedziego przeciwko sobie.

Brawo Tyson 'Gypsy King' Fury
krzysi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:36   #19 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Coś pięknego!

Walka średnia, ale wreszcie będzie trochę świeżości w tej dywizji. Wladimir chyba musi zawołać starszego brata, bo on to już chyba blokadę będzie miał.
Exodus89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-15, 00:38   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Well the world turns
and a hungry little boy with a runny nose
plays in the street as the cold wind blows
In the ghetto

And his hunger burns
so he starts to roam the streets at night
and he learns how to steal
and he learns how to fight
In the ghetto

I jest nowy mistrz!

Przypomnę wszystkim, którzy zaraz zmienią front: leżał z Cunnem - słaba szczęka, uderzył się własnym ciosem, nie walczył z nikim dużym, Kliczko to 18 lig wyżej niż jego poprzedni rywale, on tylko potrafi gadać, to tylko taki trochę lepszy Wach (hahahah to moje ulubione). Co napiszecie teraz?

Fury wygrał w dobrym stylu. Rozpracował Włada, Ivan Drago nie wiedział co robić, bał się uderzać (pierwszy prawy prosty zadał chyba dopiero w czwartej rundzie).

Nie wierzyłem, że sędziowie wypunktują to dla Furego, choć wygrał zdecydowanie. A o tym, że Furego stać na zwycięstwo pisałem odkąd się tutaj zarejestrowałem: http://www.boxing.pl/forum/newsy/348...emczech-2.html.

Dobra koniec tego prywatnego pierdolenia. Miłego świętowania, człowiek pokonał robota.
b7e7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania