boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-11-15, 08:52   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 636 razy w 120 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Fury: Pod koniec walki Niemcy będą krzyczeć: Tyson! Tyson! Tyson!

Za dwa dni Tyson Fury (24-0, 18 KO) wyruszy do Niemiec, gdzie spędzi ostatnie dni przed swoim pojedynkiem z mistrzem WBO, WBA i IBF Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO). Brytyjczyk zdążył jeszcze nagrać ekskluzywny wywiad z telewizją Sky, którego fragmenty opublikowano jako zwiastun. „Olbrzym z Wilmslow” chce jak filmowy Rocky Balboa przejąć nieprzyjazną publiczność i twierdzi, że pod koniec walki, to jego będą dopingować Niemcy, a nie czempiona.

- Jeśli chodzi o kolesia, którego nazwiska nie chcę nawet wymieniać, bo jako osoba dla mnie nie istnieje (chodzi o Davida Haye'a), to zrobił z Kliczką tyle ile mógł. Był za mały i nie miał cojones, by zaryzykować w stylu wszystko albo nic. Mało kto wytrzymuje pełny dystans z Władimirem, więc on postanowił przetrwać na punkty. Różnica między nami jest taka, że ja jestem prawdziwym wojownikiem i wolę skończyć na macie niż przegrać na punkty - powiedział pretendent.

- Powtarzam po raz kolejny. Nie jadę tam wypykać Kliczki, bo na punkty i tak nie wygram. Kliczko podpisał kontrakt na pięć lat ze stacją RTL. Brytyjczyk nie dostanie zwycięstwa nad miejscowym superczempionem. Jadę tam, by go zniszczyć mentalnie i fizycznie, zamęczyć i znokautować. Będę musiał zrobić to co Rocky zrobił z Ivanem Drago. Będą przeciwko mnie, ale sprawię, że mnie pokochają. Będą krzyczeć „Tyson! Tyson! Tyson!” - wieszczy Fury.

Źródło: Sky Sports

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-15, 09:13   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Od budowania tej pseudo atmosfery robi się już niedobrze. Na całe szczęście walka już niedługo.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-15, 09:35   #3 (permalink)
contender

Domyślnie

Jeśli "Gypsy-Viking" nie da dobrej walki, to na dłuższy czas będzie się musiał gdzieś zaszyć i odciąć od mediów. Pamiętamy co spotkało Haye'a, a teraz apetyty są rozbudzone jeszcze bardziej.
clyde22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-15, 10:16   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Mi Fury zbrzydł wchuj i mam wrażenie, że nie da dobrej walki, za dużo energii poświęca gadaniu bzdur. To już przekracza jakieś granice, rzygnąć idzie. Jedynie Z!DO może śledzić każdą akcję Tysona F. i jedynie jemu to się może nie znudzić
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-15, 12:09   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
Mi Fury zbrzydł wchuj i mam wrażenie, że nie da dobrej walki, za dużo energii poświęca gadaniu bzdur. To już przekracza jakieś granice, rzygnąć idzie. Jedynie Z!DO może śledzić każdą akcję Tysona F. i jedynie jemu to się może nie znudzić
Ja też to wszystko łykam jak pelikan i nawet wybieram się na walkę. Dobrze byłoby gdyby jakiś heavy wreszcie w ringu poparł to co mówi przeciwko Kliczce. A jeśli Tyson tylko blefuje? Zawsze pozostaje Rod Stewart

stare 20-11-15, 12:14   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Dokladnie mam takie samo zdanie jak poprzednicy... To juz niesmaczne i jest przesyt az mdli.
A to wszystko przez to ,ze ta walka nawet do terminu pierwotnego zostala ogloszona bardzo bardzo wczesnie..A tu jeszcze ponad miesiac przelozenia i normalnie juz sie tego czytac nie chce. Niech oni juz wychodza do tego ringu bo mi sie normalnie lada chwila ,,uleje,,
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-15, 13:58   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał clyde22 Zobacz post
Ja też to wszystko łykam jak pelikan i nawet wybieram się na walkę. Dobrze byłoby gdyby jakiś heavy wreszcie w ringu poparł to co mówi przeciwko Kliczce. A jeśli Tyson tylko blefuje? Zawsze pozostaje Rod Stewart
Tyson blefuje, ale nadchodzi AJ
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-11-15, 14:14   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Andre Ward Zobacz post
Tyson blefuje, ale nadchodzi AJ
Nadchodzi, ale on szybko z Wladem nie powalczy jeśli w ogóle Hearn go puści na Kliczkę. Przewrót ma być jak najszybciej.

stare 20-11-15, 16:41   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

W sumie ktoś musi to wydarzenie pociągnąć marketingowo. Kliczak może i prawi swoje morały o "uleczającym fistingu" ale kaska będzie się zgadzać dzięki rudemu Cyganowi
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-11-15, 12:21   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Niech sobie swiruje. Kliczko musi w koncu dostac wpierdol, ale nie sadze, ze bedzie to Fury.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania