boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-11-15, 00:25   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie Szpilka vs Mansour, Breazeale vs Martin i Arreola vs Kauffman 12 grudnia

Fani pięściarstwa już mogą zacierać ręce. 12 grudnia w San Antonio dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającej się gali, podczas której odbędą się trzy pojedynki w kategorii ciężkiej.

Trenujący w Stanach Zjednoczonych Artur Szpilka (20-1, 15 KO) podejmie mocno bijącego Amira Mansoura (22-1-1, 16 KO), olimpijczyk z Londynu Dominic Breazeale (16-0, 14 KO) skonfrontuje się z groźnym Charlesem Martinem (22-0-1, 20 KO), natomiast były pretendent do tytułu WBC Chris Arreola (36-4-1, 31 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonanym od dwunastu pojedynków Travisem Kauffmanem (30-1, 22 KO).

Na gali spod znaku Premier Boxing Champions zaprezentuje się także Omar Figueroa Junior, który w dywizji super lekkiej spotka się z Antonio DeMarco.

Źródło: Rick Reeno/b-scene

Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-15, 07:10   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jaka gala :O

I o to wlasnie chodzi ! Walki z emocjami. To jest wlasnie swiezosc Haymona,on chce przywrocic blask HW i nie tylko.
Gala z tych nie do przegapienia.Mam nadzieje ,ze tv ja pusci ..A jak nie to znajde nawet zacinajacego sie streama i bede ogladal.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-15, 09:05   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Breazeale vs Martin? To dopiero news, najwyższy czas już nawet nie zweryfikować tego drewniaka Breazeale, bo jego ostatnio Kassi kompletnie przeszkolił, ale mam nadzieję posadzić na tyłku, no zakończyć holowanie go, bo oczy bolą mnie od jego boksu A Martin ciekawy zawodnik, trzymam kciuki za niego w tej walce, powinien dać radę.
Vimes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-15, 10:50   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Punktacja w walce z Kassim to mnie tak zszokowała, że myślałem, że ktoś się pomylił.
Czas kończyć ciągnięcie za uszy Dominica, niech potem zwycięzcy walk z tej gali zostaną dalej zestawieni ze sobą, super weryfikacja moim zdaniem.

Cała gala zapowiada się super, lubię korespondencyjne pojedynki w tych samych limitach.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-15, 11:36   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Martin vs Breazeale to jest chyba nawet eliminator WBO? Dla jednego i drugiego za wcześnie na mistrzowski mecz, ale faworytem bezpośredniej walki Charles Martin. Breazeale jest cieniutki...
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania