boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-10-15, 10:57   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Alvarez: Skupiam się na walce z Cotto. Pas wagi średniej mnie nie interesuje

Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO), który zmierzy się 21 listopada w hitowym pojedynku z Miguelem Cotto (40-4, 34 KO) w przypadku zwycięstwa nad „Junito” prawdopodobnie zwakuje pas WBC w wadze średniej i uniknie konfrontacji z obowiązkowym pretendentem Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO). „Canelo” tłumaczy, że jeszcze nie jest gotowy fizycznie na pojedynki z pięściarzami wagi średniej, a na wniesienie tytułu 160 funtów na szalę domagał się Miguel Cotto.

- Ustaliliśmy, że pojedynek odbędzie się w limicie 155 funtów, bo ani ja ani Cotto nie jesteśmy pięściarzami wagi średniej. To on chciał, żeby jego pas w wadze średniej znalazł się na szali pojedynku
- powiedział Alvarez.

- Spędziłem już dwa i pół miesiąca na obozie treningowym. Jestem gotowy. Skupiony i skoncentrowany przed czekającym mnie zadaniem. To już prawie stuprocentowa dyspozycja. Teraz przede mną ostatnie dwa etapy szlifowania mojej dyspozycji. Najpierw popracujemy nad siłą, a potem szybkością. Skupiamy się nad każdą ewentualnością, która może się zdarzyć podczas walki. Pracujemy nad defensywą, poruszaniem, kombinacjami i szybkością. To jest bardzo trudna walka
- dodał „Canelo”.

Źródło: Miguel Rivera, bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-10-15, 11:07   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

A więc Cotto chciał, żeby walka nie była w limicie wagi średniej, bo nie jest zawodnikiem wagi średniej. Ale jednocześnie chciał, żeby znalazł się tam jego pas wagi średniej. Wszystko jasne
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-10-15, 12:42   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wszystko już chyba zostało na ten temat powiedziane - szkoda, że raczej żaden wyjdzie do GGG.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-10-15, 14:19   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Ja nie jestem taki pewny, czy Cotto nie jest na tyle popie*dolony by wyjsc do Golovkina..? Kiedys ta walka nic mu tak naprawde nie dawala. Dzis wyglada to troszke inaczej o GGG sie mowi wiecej, a pasow mu przybylo. Osobiscie nie zycze Junito tej potyczki, ale jak napisalem... niezbadane sa drogi Cotto. Przeciez chyba kazdy pamieta... jeszcze nie tak dawno, wielu bylo w szoku, ze chcial on walki z Troutem... potem Martinezem-jeszcze wiekszy szok, oraz Geale, ktory tez na papierze mial byc duzym wyzwaniem. Archie pisal nawet opowiadania o Cotto ktora szuka wyzwan az w w odleglych krainach, atakujac jadowite weze. Portorykanczyk to kamkidze. Jak hajs bedzie sie zgadzal to walka moze wypalic nawet z kims takim jak Golovkin.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-10-15, 14:24   #5 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Literatt Zobacz post
Ja nie jestem taki pewny, czy Cotto nie jest na tyle popie*dolony by wyjsc do Golovkina..? Kiedys ta walka nic mu tak naprawde nie dawala. Dzis wyglada to troszke inaczej o GGG sie mowi wiecej, a pasow mu przybylo. Osobiscie nie zycze Junito tej potyczki, ale jak napisalem... niezbadane sa drogi Cotto. Przeciez chyba kazdy pamieta... jeszcze nie tak dawno, wielu bylo w szoku, ze chcial on walki z Troutem... potem Martinezem-jeszcze wiekszy szok, oraz Degale, ktory tez na papierze mial byc duzym wyzwaniem. Archie pisal nawet opowiadania o Cotto ktora szuka wyzwan az w w odleglych krainach, atakujac jadowite weze. Portorykanczyk to kamkidze. Jak hajs bedzie sie zgadzal to walka moze wypalic nawet z kims takim jak Golovkin.

Mam podobne odczucia. Cotto to wojownik. Mozliwe, ze bedzie chcial zapisac sie w historii i do tego zarobic nie malo. Mysle, ze walka bylaby niezlym hitem, zwlaszcza po zwyciestwie nad Alvarezem wielu by sie zastanawialo czy nie ogra GGG. Do tego jakby GGG mialby zarobic powiedzmy 10-15 melonow to pewnie i by sie zgodzil na umowny limit. Nie oszukujmy jesli Cotto pokona Alvareza to on bedzie rozdawal karty.
GacoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania