boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-07-15, 21:20   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Mateusz Masternak dla Boxing.pl: Nie będzie mojej walki z Włodarczykiem 26 września

Kilka dni temu pojawiły się informacje, jakoby podczas gali Polsat Boxing Night miało dojść do wyczekiwanej od dawna walki Mateusza Masternaka (35-3, 25 KO) z Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO). Przeprowadziliśmy dziś wywiad z pięściarzem grupy Sauerland Event, podczas którego zapytaliśmy "Mastera" o kwestię walki z "Diablo". O tym, co Mateusz miał do powiedzenia na ten temat przeczytacie poniżej, zaś zapis pełnej rozmowy z pięściarzem znajdziecie na naszych łamach jutro.

- Żadne rozmowy nie trwają. Przez kilka dni naprawdę żyłem nadzieją, że ten pojedynek może się odbyć. Moje konto na Facebooku wrzało, kibice pisali do mnie, że czekają już tyle lat i w końcu dojdzie do tej walki. Ten entuzjazm fanów przełożył się również na mnie. Wprawdzie odpoczywałem jeszcze po walce z Mullerem, ale jak tylko dowiedziałem się o możliwości walki z Włodarczykiem, to od razu poszedłem na trening. Czułem pierwszy raz, że ten pojedynek naprawdę może dojść do skutku. Niestety pomysł umarł w korzeniu. Nikt ze mną dalej nie rozmawia. Nie wiem, może to było tylko badanie gruntu. Sytuacja nie poszła do przodu, a dziś już nic się o tym nie mówi. Podczas tej edycji Polsat Boxing Night tej walki nie będzie - powiedział nam Mateusz Masternak.

Rozmawiał: Krystian Sander

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-15, 07:25   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Informacja o walce Mastera z Diablo nie mogła być prawdziwa:
1. To pojedynek z potencjałem na walkę główną! Więc jeżeli już, to na następnym PBN. Nikt nie marnowałoby potencjału tego zestawienia;
2. Trzeba pamiętać, że lwią część środków przeznaczanych na gaże biorą bohaterowie walki wieczoru, Adamek i Saleta, więc tu nie starczyłoby dla oczekiwań Włodarczyka (Masternak jak na mój gust powinien brać to nawet za darmo, oczywiście z wyłączeniem kosztów przygotowań );
3. Diablo może bardzo nie chcieć tej walki; on źle reaguje na różnego rodzaju presje;
4. Promotor Włodarczyka może nie chcieć tej walki, nie chcąc upokarzać Diablo (w przypadku przegranej)
5. Jak zarabiać na PBN, to raczej w rodzinie... Po co płacić innym... zwłaszcza swoim krytykom z głębokiej opozycji.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-07-15, 12:13   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Do tej walki dojdzie tylko i wyłącznie kiedy Masternakowi wygaśnie kontrakt z SE i zwiąże się z KP.
Ofensywa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania