boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Dorticos chce walki z Szumenowem lub Floresem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/35061-dorticos-chce-walki-z-szumenowem-lub-floresem.html)

Tomasz Baranek 20-07-15 12:25

Dorticos chce walki z Szumenowem lub Floresem
 
Notowany jako wicelider rankingu WBA w wadze junior ciężkiej Yunier Dorticos (19-0, 18 KO) powrócił w piątek po rocznej przerwie, pokonując w pierwszej rundzie Galena Browna. Kubańczyk planuje następnie toczenie pojedynków o znacznie wyższą stawkę. Już w najbliższą sobotę w Las Vegas dojdzie do walki o pas tymczasowego mistrza federacji WBA limitu 200 funtów pomiędzy Beibutem Szumenowem (15-2, 10 KO) i BJ'em Floresem (31-1-1, 20 KO). To właśnie ze zwycięzcą tego pojedynku Dorticos spotkałby się najchętniej, jednak nie ma też nic przeciwko konfrontacji z rzeczywistym mistrzem wspomnianej federacji, Denisem Lebiediewem (27-2, 20 KO).

- Osobiście chciałbym zmierzyć się z BJ'em Floresem lub Beibutem
Szumenowem. Ktokolwiek wygra tę walkę, jestem gotowy. Od dłuższego czasu jestem uznawany przez WBA za numer 2. Zapracowałem na mój ranking i moją szansę walki ze zwycięzcą. Jestem gotowy do walki o tytuł tymczasowy lub o pełny tytuł z Lebiediewem. Jestem gotowy na wielkie walki
- powiedział zamieszkały w Miami pięściarz z Gorącej Wyspy.

Źródło: Ryan Burton, bscene


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.