boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-06-15, 12:03   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Price pali się do walki z Joshuą, ale chce równego podziału zysków

David Price (19-2, 15 KO), który 17 lipca zmierzy się z Erkanem Teperem o pas EBU w wadze ciężkiej wciąż jest gotowy na starcie z Anthonym Joshuą (13-0, 13 KO), które z pewnością cieszyłoby się dużym zainteresowaniem na Wyspach Brytyjskich. Liverpoolczyk zaznacza jednak, że interesuje go tylko podział zysków 50/50 w ewentualnej konfrontacji medalistów olimpijskich.

- Jestem gotowy na taką walkę w każdej chwili. Myśląc logicznie, to korzystniejsze jest dla mnie bić się z Joshuą teraz. Ma zaledwie trzynaście walk na koncie i nigdy nie wyszedł poza trzecią rundę. Mam po swojej stronie doświadczenie. Później też będę chętny z nim się zmierzyć, zwłaszcza jeśli na szali pojawi się jakiś cenny pas. Mogę zasiadać do negocjacji, ale to musi być oferta w granicach 50/50. Na pewno nie wyjdę do ringu na warunkach journeymana w rodzaju Kevina Johnsona. Mam swoje ambicje i swoją drogę. Ta walka się odbędzie. Najlepiej szybko, a jeśli nie, to później - powiedział Price.

Marka Price’a bardzo podupadła po porażkach przed czasem z Tonym Thompsonem i nawet po zdobyciu tytułu EBU trudno uwierzyć, żeby promotor Eddie Hearn zgodził się na równy podział zysków. Popularność Anthony’ego rośnie efektem śniegowej kuli i Price będzie musiał spuścić z tonu, jeśli naprawdę chce potyczki z nową, brytyjską gwiazdą.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 12:50   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Browne, to ryzyko i sredni hajs, a tu by chociaz zarobili. Sportowo Price dostaje czasoweczke jak zloto.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 13:15   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

wariat. jak dobrze pamietam junior ciezki go ciezko nokautowal a teraz sie pcha na Joshue.

To sie rzeczywiscie zaczyna robic dziwne. gadki na temat Joshuy.
Chlopak w dwoch ostatnich walkach postanowil podkrecic tempo i pokazal wszystkim ze ma ogromny potencjal a dopiero na dobra sprawe zaczal kariere.
Teraz jest medialna jazda. z kim ma walczyc Joshua. Padaja jakies nazwiska ktore same ponoc sie wypowiadaja w tej sprawie ze bardzo chetnie.
No ale badzmy obiektywni. Jeszcze do niedawna kazdy krzyczal ze HW lezy na dnie. Jest kliczko i dlugo,dlugo nikt a kibice otwarcie pisza w dyskusjach ze Kliczko w latach 90 mialby ciezko.
Ze obecni zawodnicy top nawet nie mogliby byc na sparingach u takich nazwisk jak Lewis,Tyson,Holyfield, golota itp. chyba ze z kamera jako pasjonaci boksu jak Dragon
Teraz tak naprawde te miernoty bokserskie sa przymierzani do Joshuy i jesli ja zaczne podsmiechujki robic z takiego Price i kolejnego real top HW ktory odlecial w chuj to jestem zapewne psychofan Joshuy i do tego pewnie kocham go miloscia erotyczna

Niech nawet Joshua ma porcelane ze szczeki to w ogole juz wyobrazam sobie jak Joshua po kilku lewych prostych na obadanie zaczyna przyspieszac seria i co sie dzieje z Price. Co on robi pamietajac jego boks, ogolnie fizycznosc
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 13:15   #4 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

z Wacha zrezygnował a pali się do Joshuy ? xd
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 13:52   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
z Wacha zrezygnował a pali się do Joshuy ? xd
Wieksza kasa, większe nazwisko ( mam na mysli AJ ), do tego dwaj miejscowi ( Brytyjczycy ). Bo bądźmy szczerzy - kto jeszcze pamięta Wacha prócz Polaków? Poza tym polec z Wachem to byłby gwóźdź do trumny Price ( o ile już w niej nie jest ), a z Joshuą ujmy by specjalnej nie było jakby padł w 1-2 rundzie. W końcu nikt z nim długo nie wytrzymuję.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 15:13   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Jakby to była prawda (w co kazdy normalny chyba watpi) to Joshua powinien to brac nawet z podziałem 50/50 jak ciepłe pączki. Te zarobki obecne to beda drobne kieszonkowe w przypadku optymalnego ustawienia jego kariery w perspektywie przyszłosci. Ustawienia którego częścia i świetnym boostem (który zwróci się w perspektywie przyszłości bardzo szybko i pewno do końca kariery zarobi na siebie ) bedzie spektakularne rozniesienie vpizdu Prica na tym etapie kariery, ryzyko strzelam ze zadne dla Joshuy, no a przynajmniej nie wieksze niz walka z cieniem. Znajac Prica to bedzie obraz walki , którego namiastką był Cyc z Povietkinem/KrynicaZdrój vs Lebioda - on może w tej walce nie zadac nawet celnego ciosu, miał juz pare walk w których był tak osrany ze wypuszczał w rundzie 10 jabów, z których trafiał 1 czy 2 XD
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 16:09   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Price zostal obnazony przez starego ,zawsze gora solidnego,wolnego i statycznego Thompsona,i to dwa razy przed czasem,zeby nie bylo ,ze pierwsze to wypadek przy pracy.. Ostatnio padal na dechy z jakims ,,kelnerem,, .W oczach ma strach i jest niepewny .

Przy tym co wyprawia AJ ,nie widze innego scenariusza jak demolka na Davidku.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 16:24   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał junior_13j Zobacz post
Wieksza kasa, większe nazwisko ( mam na mysli AJ ), do tego dwaj miejscowi ( Brytyjczycy ). Bo bądźmy szczerzy - kto jeszcze pamięta Wacha prócz Polaków? Poza tym polec z Wachem to byłby gwóźdź do trumny Price ( o ile już w niej nie jest ), a z Joshuą ujmy by specjalnej nie było jakby padł w 1-2 rundzie. W końcu nikt z nim długo nie wytrzymuję.
kasa, nazwisko, stara śpiewka. Price może tak dostać w dupe od Joshuy że jego kariera na serio może się już zakończyć.

stare 16-06-15, 16:49   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Nie wiedziałem,że Price na emeryturę się wybiera.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-06-15, 17:01   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

nie wybiera ale od porażek minęło już 2 lata a on dalej klepie bumów w niemczech. Wyobraź sobie co by było gdyby dostał srogie lanie od Joshuy. KONIEC. On już ma 32 lata, niby mało ale patrząc jak stoi jego kariera to ....
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania