boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-05-15, 07:24   #21 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzych' Zobacz post
Zapytajcie Floyda czy da wam namiar na tą szkołę, do której wysłał dzisiaj Pacquiao. Może będziecie chodzić razem do klasy
Jak patrze na to co piszą niektórzy i z jaką pewnością, to przeraża mnie w jakim stopniu media manipulują człowiekiem. Słuchając (od czasu do czasu) komentarza myślałem, że się zrzygam. Ciosów Paca nawet nie komentowano, a Floyd dwa razy chwiał się na nogach.

118-110 :D Były rundy, w których Floyd NIC nie robił, był bierny jak korek w butelce. Pacquiao aktywnością je zgarniał, był remis, ale Arum nie miał nic do powiedzenia w organizacji i wyszło jak wyszło.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:25   #22 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Informacja z ostatniej chwili: The Money University rekrutuje. Edukacja jest obowiązkowa dla następujących uczniów: Manny Pacquiao, Freddie Roach, Bob Arum, redakcja boxing.pl, ten redaktor z ESPN którego nazwiska nie pamiętamy oraz wszystkie pactardy. Rekrutacja nadal otwarta. Aplikacje należy składać do 31 sierpnia 2015 roku. Do dokumentów należy dołączyć wydruk swojego posta, który musi zawierać jedno lub więcej z następujących sformułowań: kurczak, uciekanie, spierdalanie, remis, wałek, nuda, szkoda zarwanej nocki mimo ze walka była po 6 rano, lub/i podobne znaczenia/synonimy.

Krzych' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:25   #23 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

jakich ciosów Paca ? ;p tych bitych w powietrze ?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:26   #24 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Literatt Zobacz post
Tak mi sie przypomnialo, ze wielu pisalo jak to Alvarez, byl podobno zmeczony zbijaniem 2 funtow, dlatego byl malo aktywny. Co zatem dolegalo Mannemu, ktory slyna z wyprowadzania setek ciosow i zelaznej kondycji? A no wlasnie heh, cos przeciez musialo byc nie tak.
A wiesz co mi się przypomniało Literat..? Ty doskonale wiesz co....
A poza tym trudno być bardziej irytujący...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:27   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Jak patrze na to co piszecie, to przeraża mnie w jakim stopniu media manipulują człowiekiem. Słuchając (od czasu do czasu) komentarza myślałem, że się zrzygam. Ciosów Paca nawet nie komentowano, a Floyd dwa razy chwiał się na nogach.

118-110 :D Były rundy, w których Floyd NIC nie robił, był bierny jak korek w butelce. Pacquiao aktywnością je zgarniał, był remis, ale Arum nie miał nic do powiedzenia w organizacji i wyszło jak wyszło.
Wiechu , dobra my wąskie grono wiemy o co w zgrywusostwie chodzi, czujemy to jako sPOłeczność "o boksie inaczej, o boksie ambitniej" bo sie znamy, wiemy ze zawadiactwo zawsze na PrOpsie, a im bardziej nieszablowe tym lepiej. Ale org , Rp i onet wezmą to na POważnie i bedą nawet gimby paliły lacza z boxing.pl. >_<
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:27   #26 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzych' Zobacz post
Wow... po prostu wow.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:27   #27 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Jak patrze na to co piszą niektórzy i z jaką pewnością, to przeraża mnie w jakim stopniu media manipulują człowiekiem. Słuchając (od czasu do czasu) komentarza myślałem, że się zrzygam. Ciosów Paca nawet nie komentowano, a Floyd dwa razy chwiał się na nogach.

Manipulacja jest wtedy, gdy nie widzi się rzeczywistości i widzi świat przez zniekształcające obraz okulary. To właśnie widać w Pana/Twoim poście. Jak wyżej, rekrutacja otwarta.
Krzych' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:27   #28 (permalink)
bum

Domyślnie

Droga redakcjo następnym razem proponuje na trzeźwo punktować
MikeJr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:30   #29 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
W sześciosobowym składzie redakcyjnym bez stronniczego polskiego komentarza wyszedł nam remis, a rundy były wg nas wygrywane raczej klarownie.

Mayweather - Pacquiao

1. 10-9
2.10-9
3.9-10
4.9-10
5.10-9
6.9-10
7.9-10
8.10-9
9.10-9
10.9-10
11.10-9
12.9-10

114-114. REMIS

Oficjalny werdykt nas zszokował.

T. Nowak, T. Groblica, A. Milczarek, M. Wajs i Wiechu.
Panowie nie róbcie sobie jaj. Wiadomo że każdy z was miał swoje oczekiwania i jesteście mocno rozczarowani, że Pacquiao przegrał, ale proszę was, nawet Rollins wypunktował wygraną Floyda, jak widać jest na tyle honorowy. Wstawka ze stronniczym komentarzem niepoważna, skąd wiecie że stronniczy skoro nie oglądaliście? Nie wiem czy wiecie, ale Sosnowski był za Pacquiao, co przyznawał, ale po prostu jest na tyle rzetelny i uczciwy że nie mógł udawać że walkę wygrywa Pacquiao mimo że był sercem za nim...
114-114 ładne naginanie rzeczywistości. Nie wiem z jakim innym "nie nierzetelnym" komentarzem oglądalności, ale SHO i HBO też to maja dla Floyda.

Adrian chociaż dobrze że ty się pod tym nie podpisałeś i masz to 116-112, bo remis zakrawa o komedie.
HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-15, 07:30   #30 (permalink)
champion

Domyślnie

Mówiłem XD usuńcie bo gimby już jadą dildosa na ręcznym i sie schlapią zaraz XD POki wpierdalacze konserw POlskie nie wstały na śniadanie w jedyny wolny od pracy na taśmie dzień - usuńcie ten temat razem z postami ! XD
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania