boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-03-15, 13:39   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 452 razy w 131 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Znane osobistości ze świata boksu typują starcie Mayweather vs Pacquiao

2 maja dojdzie wreszcie do starcia żyjących legend boksu. Pojedynek Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) już teraz rozgrzewa fanów do czerwoności. Sami pięściarze rozpoczęli przygotowania do walki, a eksperci, w postaci aktywnych lub byłych pięściarzy i trenerów, wypowiedzieli się na temat tego wielkiego pojedynku i zdradzili, którego z pięściarzy widzą jako faworyta tego starcia. Znane osobistości boksu przepytali dziennikarze serwisu Boxingnewsonline.net.

Charles Brewer (były mistrz kategorii super średniej):

- Chociaż uważam, że będzie to wyrównana walka, to zwycięzcę widzę w osobie Mayweathera. W obronie Manny'ego jest zbyt wiele luk, które Floyd będzie wykorzystywał. Nie zrozumcie mnie jednak źle, to nie będzie spacerek dla Mayweathera, Pacquiao zna już smak porażki i nie ma nic do stracenia, ale mój typ, to wygrana Floyda decyzją większości.

Montell Griffin (były mistrz kategorii półciężkiej):

- Na tym etapie ich karier muszę postawić na Floyda. Jeden i drugi stracił sporo z wiekiem, ale myślę, że wady Pacquiao będą w tej walce bardziej widoczne. Stylowo będzie on pasował Mayweatherowi tak jak nikt inny.

Iran Barkley (były mistrz kategorii średniej, super średniej i półciężkiej):

- Floyd pokona Pacquiao. Obydwaj zarobią jednak super pieniądze. Nie ma opcji, żeby Pacquiao wygrał ten pojedynek. Mayweather wygra z łatwością.

Ivan Robinson (były pretendent do mistrzostwa w kategorii lekkiej, dwukrotny pogromca Arturo Gattiego):

- Myślę, że Pacquiao pobije Floyda. Obrona Mayweathera nie jest już tak szczelna, a styl robi walkę. Myślę, że wola zwycięstwa i kombinacje Pacquiao dadzą się Floydowi we znaki. Nie widzę tutaj jednak szans na nokaut.

Clinton Woods (były mistrz kategorii półciężkiej):

- Według mnie, Mayweather wygra na punkty. Myślę, że będzie zbyt duży, zbyt silny i zbyt wytrzymały dla Pacquiao. Nie wykluczam nawet czasówki na Mannym w końcowych rundach.

Harold Knight (były pretendent do mistrzostwa w kategorii super piórkowej):

- Trudno przejść Mayweathera. Czuję, że Floyd ma wszystko, żeby wygrać, ale spodziewam się, że z mańkutem może nie pójść mu tak łatwo. Pacquiao uderza z wielu płaszczyzn, wyprowadza bardzo dużo ciosów, ale Floyd jest świeższy, mimo że nogi nie chodzą mu już tak efektownie jak dawniej. Manny nie będzie mógł trafiać go tak łatwo jak wcześniejszych rywali. Stawiam na wygraną Mayweathera, to będzie minimalna przewaga punktowa. A może będzie powtórka z walki Lewis vs Holyfield i kontrowersyjny remis?

Thomas Hearns (były mistrz pięciu kategorii wagowych):

- Cieszę się, że dojdzie do tej walki, ale nie ma szans, by było to widowisko na poziomie moich walk z Haglerem czy Leonardem. Nie obchodzi mnie, ile oni zarobią, to nie będzie walka na miarę tego, co prezentowałem w ringu ja i wspomniani wcześniej pięściarze. Nie powiem jednak nic złego na ten pojedynek, bo Floyd i Manny to wielcy wojownicy. Mayweather jest bardzo sprytny. Nie wiem, czy Pacquiao będzie potrafił dopasować się do Floyda w ringu.

Sergio Mora (były mistrz kategorii junior średniej):

- Może kilka lat temu, gdy Pacquiao był w szczytowej formie i trafiłby na słabszy dzień Floyda, to mógłby wygrać, ale nie dziś. Mayweather to jeden z najbardziej utalentowanych i zdyscyplinowanych pięściarzy w historii. Nie wierzę, by wersja Manny'ego Pacquiao z 2015 roku mogła pokonać Mayweathera, zwłaszcza mając w perspektywie wszystkie szczegółowe badania antydopingowe, testy olimpijskie. Mayweather na punkty według mnie.

Glen Johnson (były mistrz kategorii półciężkiej):

- Myślę, że pięć lat temu Pacquiao miał szanse pokonać Floyda, dziś nie ma już odpowiedniej energii. Przegra, bo brakuje mu cech, które są niezbędne do pokonania Mayweathera. Floyd na punkty po jednogłośnej decyzji.

Jay Deas (trener Deontaya Wildera):

- Mayweather wygra na punkty. Wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, ale Floyd uderza silniej, niż wielu się wydaje. Może nie przewraca swoich rywali, ale "Canelo" do dzisiaj szanuje jego siłę. Wszyscy rywale Floyda tracą podczas walki z nim mnóstwo energii i nerwów, a on to wykorzystuje. Floyd właśnie tym się wyróżnia, gdy inni się męczą, tracą pewność siebie, tracą głowę, to on ciągle pracuje na najwyższych obrotach. Walka będzie równa przez siedem lub osiem rund, a potem Mayweather przejmie kontrolę. Jestem pewny, że między linami Floyd będzie wyglądał na o wiele większego niż Pacquiao. Stawiam 115-112, 115-113 i 116-112 dla Floyda.

Źródło: boxingnewsonline.net

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 13:44   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Literett:Floyd Mayweather UD(11-1 w rundach)
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 13:52   #3 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Choć również widzę faworyta w osobie Floyda to tytuł raczej powinien brzmieć: "Czarnoskóre lub amerykańskie osobistości świata boksu typują starcie Mayweather vs Pacquiao"
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 13:56   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Pakłajo SD
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 14:02   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Dużo może zależeć od sędziów i sam przebieg walki może kompletnie nie pasować do punktacji. Wiadomo kto będzie wyprowadzał więcej ciosów, wiadomo czyim zrywom będzie towarzyszyła wrzawa na widowni, wiadomo kto będzie sprawiał wrażenie agresora. Jedno jest pewne, możemy się przygotować na gównoburzę w polskim necie po komentarzu Kostyry, który już zadba o to jak walka zostanie odebrana przez masy.
KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 14:16   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

GacoPL ... Floyd MD 114:114 116-112 116-112
GacoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 14:22   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 452 razy w 131 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie

Sander : 117:111 Floyd "Money" Mayweatheeeeer

@Endrjus
Mora i Deas są biali .
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 14:49   #8 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystan Sander
Mora i Deas są biali
Cytat:
Napisał Endrjus Zobacz post
Choć również widzę faworyta w osobie Floyda to tytuł raczej powinien brzmieć: "Czarnoskóre lub amerykańskie osobistości świata boksu typują starcie Mayweather vs Pacquiao"
.................................................. .......................................
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 14:59   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post

@Endrjus
Mora i Deas są biali .
Woods rowniez, chyba, ze to chodzi o innego Woodsa.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-03-15, 15:07   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Tytuł fatalny, bo powinien brzmieć 'Znane osobistości typują zwycięstwo Mayweathera' wiadomo komu kibicuj pan Krystian i niestety pokazał wypowiedzi osobistości stawiających tylko na Floyda, a jest również wielu stawiających na Pacquiao
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania