boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-02-15, 09:25   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Mayweather: To ja jestem "The Best Ever". Pacquiao będzie moim numerem 48

Po wielu tygodniach negocjacji wreszcie udało się dopiąć wszelkie szczegóły pojedynku Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) i walka jest już oficjalnie potwierdzona na 2 maja. Pojedynek ten pobije wszelkie finansowe rekordy w historii tej dyscypliny i już dziś wzbudza zainteresowanie na całym świecie. "Money" zdążył już wypowiedzieć się na temat swojej kolejnej walki. Amerykanin nie ma wątpliwości co do tego, jak zakończy się starcie z Filipińczykiem.

- Cieszę się, że dzięki mojej decyzji o spotkaniu z Mannym Pacquiao udało się ostatecznie doprowadzić do podpisania kontraktów. Ja zawsze chciałem z nim walczyć. Fani boksu będą 2 maja świadkami czegoś wielkiego. To ja jestem The Best Ever - TBE - 2 maja będę miał kolejną okazję, by to potwierdzić. Pacquiao spróbuje zrobić to, czego nie udało się dokonać nikomu w moich poprzednich 47 walkach. Manny będzie moim numerem 48 - powiedział Floyd Mayweather.

Źródło: BoxingScene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-02-15, 09:47   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wow! Aż trudno uwierzyć, że nareszcie zobaczymy walkę tych dwóch gigantów :D
tomek12354 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-02-15, 13:13   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A mnie już czekanie znudziło i na chwile obecną wisi mi ta walka
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-02-15, 13:49   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Mi walka nie wisi, ale pisanie o niej może i owszem, bo już wszystko przez te lata zostało napisane. Teraz tylko czekać do walk, ale trash i reklama będzie tak kolosalna, że codziennie będą wychodziły jakieś głupie newsy, żeby kibice się łapali i komentowali, a wszystko będzie celowo, że Pac obraził tak Floyda, a Floyd w ten sposób Paca itp.
HILTI jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-02-15, 14:44   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Tez juz jakos w ogole mnie nie ruszylo te ogloszenie, nie ten czas i nie te lata.
Archonus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-02-15, 14:59   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał HILTI Zobacz post
ale trash i reklama będzie tak kolosalna, że codziennie będą wychodziły jakieś głupie newsy, żeby kibice się łapali i komentowali, a wszystko będzie celowo, że Pac obraził tak Floyda, a Floyd w ten sposób Paca itp.
Moznaby wkońcu zastosowac patent z walki Cotto vs Martnez POdkręcenie atmosfery .Lekko stuningować fabułe, że Maywether jedzie PObiegać do lasu pod californią, żeby stamina była jak na Claunelo i jest po siłce agresywny , toteż jak widzi węża na ścieżce to sie nie zatrzywuje tylko wypierdala w niego woleja, bo jest przecież TBE i nie będzie zakłucał treningu dla węża, ale pech chce że wypadkowa sił zadziałała jak na ręke Klaunsona Furego w pewnej walce ze KD sobie zrobił i wąż leci prosto na jajka i go ukąsza. Pacquiao w tym czasie przyjezdza medytować skośnookie sztuki walk do lasu , nakręcić powyginanego wąsa swojego , że niby taki mistrz sztuk walk i ma wąs jak z ShaoLin & przy okazji na grzyby, bo wiosna/lato słońce po roztopach kwietniowych to pierwszy sezon na grzyby, ale ze sezno przygotowan, to Pakjao ćwiczy siłke w lesie, a żona idzie zbierać grzyby i napotyka leżącego Maywethera po ukąszeniu, szybko kalkulując "za" i "przeciw" , oczywistym wydaje jej się że bez względu na mogąca zajśc dwuznacznośc trza chłopaka ratować i zaczyna wysysać jad, a tu nagle Pakjao poszedł się wylac bo go przypiliło i nadziewa się na tą sytuacje , akurat taki zbieg okoliczności że wszystko kamera fullHD nagrywała bo do 24na7 nagrywali scenki z treningów przygotowawczych i w tym momencie..."to be continued...". Dobra opcja ?
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-02-15, 15:26   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Masz wyobraźnię
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania