boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-02-15, 20:22   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Zdjęcie: Anthony Crolla wrócił na salę treningową. Pięściarz planuje walkę w maju

Anthony Crolla (29-4-2, 11 KO) miał być przeciwnikiem Richara Abrila w pojedynku o pas WBA wagi lekkiej. Niestety nieszczęśliwy wypadek Anglika pokrzyżował te plany. Grudniowa konfrontacja z bandytami zakończyła się dla boksera pęknięciem czaszki oraz złamaniem kostki i jasnym stało się, że "Milion Dolarów" nieprędko wróci na ring. Rehabilitacja przebiegła jednak nader pomyślnie,w związku z czym Crolla powrócił wczoraj na salę treningową i planuje już powrotną walkę.

- Nigdy nie przestałem wierzyć, że ten dzień nadejdzie, już od momentu znalezienia się w szpitalnym łóżku przed operacją. Nie sądziłem jednak, że nadejdzie tak szybko. Dobrze jest być z powrotem z chłopakami. Obudziłem się dziś podekscytowany. Niesamowite jak bardzo się za tym tęskni - powiedział Crolla.

- Wierzyłem, że dojdę do siebie szybciej niż większość, bo jestem młody, wysportowany i nie mam nałogów. Mam wspaniałego fizjoterapeutę, z którym widuję się kilka razy w tygodniu. Przestrzegam wszystkich zaleceń - kontynuował.

- Miałem wiele szczęścia, otrzymując pomoc właśnie od tych ludzi, to główny powód, że rekonwalescencja poszła tak sprawnie. Nie mogę podać jeszcze dokładnej daty, ale od kilku tygodni myślę, że będę gotowy wrócić na ring w maju, a więc szybciej niż większość się spodziewała. Wszystko zależy od daty, jaką zaklepie Eddie Hearn i team, więc muszę czekać. Będę wtedy gotów na dużą walkę, muszę tylko uważać by nie wrócić za wcześnie - dodał.

Crolla odniósł się również do postaci swojego niedoszłego rywala w walce o mistrzowski pas, a także określił swoje dalsze cele.

- Richar Abril musi z czegoś żyć. Nie może czekać, aż wydobrzeję. Jest mistrzem świata i ma godnego pretendenta w osobie Derry'ego Mathewsa. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Ja jeszcze nie wiem, jaka była przyczyna, ale to wyjaśni się z czasem samo i jestem pewien, że pod koniec roku dostanę mistrzowską szansę - zakończył rozmowę z dziennikarzem "Sky Sports" 28-latek.

Źródło: WBN

Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania