boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-02-15, 22:43   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Fury i Wilder kolejny raz "walczą" na Twitterze

Dyskusje pomiędzy pięściarzami na portalach społecznościowych, to coraz częstsze zjawisko. Artur Szpilka swego czasu "załatwił" sobie pojedynek z Bryantem Jenningsem, dzięki wpisowi na Twitterze, dziś po raz kolejny Tyson Fury wymienił poglądy na kilka bokserskich spraw z Deontayem Wilderem, wszystko działo się właśnie na "ćwierkającym" portalu.

Panowie podyskutowali sobie o walce między sobą, Fury wątpi, by obóz "Bronze Bombera" zdecydował się na walkę z nim, Wilder za to chce udowodnić Fury'emu, że jest prawdziwym mistrzem i wyraża gotowość do walki.

Tyson Fury:

- Wygrałem trzy walki eliminacyjne, a nadal nie dostałem walki o mistrzowski pas. Dlaczego? Jeśli Kliczko zdecyduje się ze mną walczyć, to przeczołgam się po ringu i ucałuję jego buty. Ale on i tak nie będzie ze mną walczył! Deontay Wilder pokonał tylko Malika Scotta, który przegrał z Chisorą i dostał walkę o pas. Al Haymon mu to załatwił?

Deontay Wilder:

- Na szczęście udowodnię, że nie masz racji.

Tyson Fury:

- Z czym nie mam racji? Naprawdę wierzysz, że Twoi ludzie pozwolą Ci ze mną walczyć? Nigdy!

Deontay Wilder:

- Brzmisz, jakbyś się krok po kroku coraz bardziej bał.

Tyson Fury:

- Mówiłeś o mnie "chcę go, chcę go", więc co Cię powstrzymuje? Nie jesteśmy wojownikami? Możemy walczyć nawet w Alabamie. Nie będzie naszej walki. Haymon wie, że walka z Furym = strata $$$. Ja chcę walczyć, a Ty?

Deontay Wilder:

- Jak najbardziej, chciałbym Cię zamknąć raz na zawsze.

Wilder zadrwił również z Fury'ego umieszczając link do świetnie znanego fragmentu jednej z walk "Olbrzyma z Wilmslow", na którym Tyson uderza.. samego siebie. Czy te dyskusje skończą się spotkaniem pięściarzy w ringu? Chyba nikt nie ma nic przeciwko takiemu scenariuszowi.

Źródło: Twitter

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-02-15, 09:33   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja mam wrażenie, że ten cały Fury to naprawdę sam nie chce z nikim poważnym walczyć. Cały czas tylko powtarza jak to Klitchko czy Wilder go unikają, jak by faktycznie był jakimś monstrum nokautującym wszystkich po kolei, tymczasem mówi to gość którego na deski rzucali waciani Pajkić i Cunningham.
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania