boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-01-15, 06:33   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Andy Ruiz wraca 7 marca. Chce skoncentrować się na pracy nad swoim ciałem

Andy Ruiz Jr (24-0, 17 KO) nie zachwycił w ostatnim występie, dając pokaz boksu zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Waga pięściarza była wyraźnie wyższa od tej, jaką prezentował kilka miesięcy wcześniej, co może świadczyć o nie najwyższej motywacji pięściarza, jak również o marnych przygotowaniach do minionej walki. Rywal, na szczęście dla Ruiza, nie należał do grupy groźnych, przez co Meksykanin, który pokonał wówczas na punkty Siergieja Liachowicza, liczy na dalszy rozwój swojej kariery.

Jak dotąd fani mogli cieszyć oko boksem Ruiza, jaki pięściarz zaprezentował w maju minionego roku, rozbijając i nokautując w drugiej rundzie solidnego Manuela Quezadę. Faworyt ważył wówczas 250 funtów, a zatem blisko 18 funtów mniej niż podczas ostatniego występu. Ruiz wróci na ring 7 marca na gali w chińskim Macau. Rywal Meksykanina nie jest jeszcze znany. Bokser klasyfikowany jest w dziesiątce rankingów WBO oraz WBC i zapewnia, że chciałby w tym roku otrzymać mistrzowską szansę. Ruiz twierdzi, że podczas marcowego występu chce wnieść na wagę około 250 funtów i skoncentrować się generalnie na pracy nad swoim ciałem.

W walce wieczoru chińskiej gali Amnat Ruenroeng postara się nie oddać pasa IBF wagi muszej faworytowi chińskiej publiczności, Zou Shimingowi.

Źródło: Boxrec, Boxingscene

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-02-15, 14:06   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Nadrobiłem dziś walkę z Liachowiczem.
Ruiz zaczął fajnie, przejął inicjatywę, trafiał silnymi, krótkimi uderzeniami, ale im dłużej to trwało, to tym bardziej schodziło z niego powietrze. Liachowicz, przy całym szacunku do niego, to nie jest dziś facet, który będzie forsował tempo walki, więć widowisko wyszło takie, jakie wyszło. Andy dobrze wygląda w krótkich pojedynkach, gdzie starcza mu sił na obijanie przez 3-4 rundy słabych rywali, ale walka na pełnym dystansie obnażyła go. Z taką sylwetką sukcesy mu nie grożą, musi zbić ten balast w możliwie największym stopniu i pracować nad kondycją. Punktowałem 96-94 dla Ruiza.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-02-15, 19:32   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A nie było już takiej akcji jakiś czas temu, że brał się za siebie? Dieta, ciężka praca, zyskanie szacunku, coś takiego mi się przewija. Już ładny czas temu to było.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania