boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Tony Bellew zagra u boku Sylvestra Stallone w hollywoodzkim serialu bokserskim (http://www.boxing.pl/forum/newsy/30269-tony-bellew-zagra-u-boku-sylvestra-stallone-w-hollywoodzkim-serialu-bokserskim.html)

Wiechu 24-11-14 15:57

Tony Bellew zagra u boku Sylvestra Stallone w hollywoodzkim serialu bokserskim
 
Tony "Bomber" Bellew (23-2-1, 14 KO) w sobotę zwyciężył po dwunastu rundach z Nathanem Cleverlym, skutecznie rewanżując się znienawidzonemu krajanowi za porażkę z 2011 roku. Długie "wiązanki" jakie Bellew ciskał w rywala na konferencjach być może przygotowały go na to, co czeka go teraz. Bellew mianowicie nie zamierza szybko wrócić do ringu, a zamiast tego uda się do USA, aby rozpocząć karierę na srebrnym ekranie.

31-latek z Liverpoolu zagra w hollywoodzkim serialu "Creed" z udziałem Sylvestra Stallone, który nawiązywać będzie do legendarnej serii filmów "Rocky". Bellew wcieli się w rolę "Ślicznego" Ricky'ego Portera, głównego rywala podopiecznego "Rocky'ego" - Adonisa Creeda, wnuka Apollo. Tytułowego bohatera zagra Michael B. Jordan, znany z głównej roli w filmie "Fruitvale".

- Szczerze powiedziawszy, chwilę przed pierwszym telefonem od producentów Everton przegrał z Chelsea 3-6, a ten gość się mnie pyta, czy chcę być częścią produkcji Sylvestra Stallone?

- Odpowiedziałem, żeby się pier******, mój zespół właśnie przegrał z Chelsea!

- Potem zadzwonił jeszcze raz i powiedział, że to nie żart. Odpowiedziałem, że moja drużyna właśnie przegrała z Chelsea i jak jeszcze raz zadzwoni, to go znajdę i nakopie mu do dupy. Ale potem zadzwonił jeszcze raz, powiedział "słuchaj, nie żartuję, on zobaczył cię w internecie i chce, abyś zagrał w tym filmie" -
w swoim stylu zdradził kulisy nawiązania współpracy Bellew.

Zdjęcia potrwają ok. 40 dni. Na planie obok Tony'ego Bellew ma pojawić się także Andre Ward.

Źródło: redakcja, Daily Star

Tejksio 24-11-14 20:30

No i tak. Zachowuje się jak dupek, a potem normalnie o tym opowiada. Ta historia powinna raczej wyjść od drugiej strony, a tak wygląda to tak, jakby specjalnie zrobił z siebie ignoranta, żeby się potem pochwalić. Nie potrafię zrozumieć tego gościa.

Endrjus 24-11-14 20:37

Cytat:

Napisał Tejksio (Post 436662)
No i tak. Zachowuje się jak dupek, a potem normalnie o tym opowiada. Ta historia powinna raczej wyjść od drugiej strony, a tak wygląda to tak, jakby specjalnie zrobił z siebie ignoranta, żeby się potem pochwalić. Nie potrafię zrozumieć tego gościa.

Trudno oczekiwać, aby akurat w takim zawodzie jak bokser większość była inteligentna.;)

Wojtek Mistrzu 25-11-14 00:58

Z tym ślicznym to rozumiem ironia??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.