boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Video: Chytrow znokautował w pierwszej rundzie Rose'a (http://www.boxing.pl/forum/newsy/30227-video-chytrow-znokautowaa-w-pierwszej-rundzie-rosea.html)

Adrian Golec 22-11-14 08:01

Video: Chytrow znokautował w pierwszej rundzie Rose'a
 
Jewgen Chytrow (7-0, 7 KO) znokautował wczoraj w pierwszej rundzie Louisa Rose'a (11-2-1, 3 KO). Były mistrz świata amatorów, mający na koncie blisko 500 walk amatorskich, mógłby już z powodzeniem rywalizować z szeroką czołówką wagi średniej. Zakontraktowanie dla ukraińskiego panczera rywala wymagającego i mającego wysokie pozycje rankingowe może być jednak trudne, z uwagi na olbrzymi potencjał sportowy i zagrożenie, jakie Ukrainiec wnosi do ringu. Promotorem Chytrowa jest grupa Iron Mike Productions.

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/sOmO-M7ULYU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Adrian Golec 22-11-14 08:11

Krótki sparing Chytrowa zakończony nokautem.. Prowadzenie takiego pięściarza może być trudne.. Nikt sensowny z własnej woli do ringu z nim nie wyjdzie. Tyson nie ma kapitału, by podobnie jak w przypadku promotorów Beterbijewa, zapłacić konkretnie jakiemuś znanemu zawodnikowi.. i torpedować swojego w rankingach. Mimo, że rywale jak na ten etap nie najgorsi, takich sparingów Ukraińca możemy zobaczyć jeszcze wiele... Mozolna wspinaczka w rankingach, żadnych obozów, niska motywacja, braki koncentracji..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.