boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Edwin Rodriguez i Marcus Browne wystąpią 11 grudnia na jednej gali (http://www.boxing.pl/forum/newsy/29945-edwin-rodriguez-i-marcus-browne-wystae-piae-11-grudnia-na-jednej-gali.html)

Adrian Golec 05-11-14 15:51

Edwin Rodriguez i Marcus Browne wystąpią 11 grudnia na jednej gali
 
Waga półciężka zaczyna kiełkować i to w imponujący sposób. Odkładając na bok "killerów" ze wschodu, do bardzo ciekawych prospektów limitu 175 funtów należą 29-letni Edwin Rodriguez (25-1, 16 KO), oraz 23-letni Marcus Browne (12-0, 9 KO) - na zdjęciu. Obaj pięściarze zameldują się między linami 11 grudnia. Nie są jeszcze znane nazwiska rywali tych dobrze rokujących pięściarzy.

Przypomnijmy, że "La Bomba" został "przeszkolony" rok temu w ringu przez Andre Warda w kategorii super średniej i przeniósł się na stałe do limitu 175 funtów. Browne to z kolei były reprezentant amerykańskiej drużyny olimpijskiej. Nie powiodło mu się na Igrzyskach w Londynie, w związku z czym pięściarz realizuje się jako zawodowiec. Jak dotąd na ringu profesjonalnym prezentuje się bez zarzutu.

Na tej samej gali planowane są występy między innymi Chrisa Arreoli, Austina Trouta oraz Antonio Tarvera.

Źródło: ESPN

Ofensywa 06-11-14 01:35

Rodrigueza chętnie zobaczyłbym z naszym Endrju Funfarą z racji tego,że lubi się bić a przy tym nie jest za szybki i lotny na nogach. Mogła by z tego wyjść niezła łupanka w oldschoolowym klimacie.

Adrian Golec 06-11-14 08:17

Cytat:

Napisał Ofensywa (Post 434786)
Rodrigueza chętnie zobaczyłbym z naszym Endrju Funfarą z racji tego,że lubi się bić a przy tym nie jest za szybki i lotny na nogach. Mogła by z tego wyjść niezła łupanka w oldschoolowym klimacie.

A wiesz że o tym samym myślałem.. :) Walka bez faworyta.. trudny pojedynek dla obu. Mogliby stracić wiele zdrowia, więc pewnie chcieliby przy tym zarobić.. To mogłoby się podobać...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.