boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Video: Adamek na treningu medialnym (http://www.boxing.pl/forum/newsy/29931-video-adamek-na-treningu-medialnym.html)

Andrzej Pastuszek 04-11-14 21:53

Video: Adamek na treningu medialnym

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) zaprezentował się dzisiaj na treningu medialnym przed sobotnią walką z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Oto fragment tarczowania z trenerem Rogerem Bloodworthem.

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/HOGOJt5Aq0k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Uploader: garneksports, Youtube

Endrjus 04-11-14 22:03

Całym sercem jestem za Adamkiem. Gównoburza w razie zwycięstwa Gita byłaby nie do zniesienia. Hype medialny wokół Szpilki przygasł po Jenningsie do racjonalnego poziomu, jeżeli ten wygrałby z Adamkiem to mielibyśmy taka samą śpiewkę co przed rokiem. Góral prezentuje się nieźle, jeżeli pozwoli zdrowie i sędziowie;) to spokojnie powinien dać sobie radę z młodszym rywalem. Forma z Głazkowa powinna wystarczyć.

Dinamita 04-11-14 23:16

Adamek będzie gotowy, bo wie, że ta walka może być czymś na kształt jego pojedynku z Gołotą, zmianą warty. Szpilka będzie czuł ogromną presję, bo to walka o wszystko. Wyłożono sporo kasy, by sprowadzić tu Górala i Artur dostał wielką szansę. Zobaczymy czy się nie spali.

Ofensywa 05-11-14 03:04

Adamek nie wygląda najgorzej więc dalej stawiam na jego zwycięstwo przez TKO w 7-9 rd.

rambo2010 05-11-14 07:53

klimek79-Szpila nie wygra i nikt go nie bedzię chciał oglądać w USA/uciekanie przez cały pojedynej z Jenningsem /i przegrana...Będzie KO na SZpilce i to ciężkie.

omen 05-11-14 12:41

Mi Adamek wydaje się klockowaty. Chciałbym żeby obił Szpilkę, nie lubię go i tyle, w HW tak czy siak nic z niego nie będzie.

Chyba wykupię to PPV.

Taszun 05-11-14 13:39

Garnek zauwaza to o czym mowilem ze jest kluczowe w przypadku Adamka. Adamek przyparty do sciany jest jak zranione drapiezne dzikie zwierze. Bardziej niebezpieczny w bliskim kontakcie jak w momencie proby nawiazania kontaktu gdy jest najedzony i zdrowy czyli ma pasy mistrzowskie.:)
Adamek jest na najwiekszym zakrecie kariery i napewno to czuje.
Podejrzewam ze wtedy jest bardziej niebezpieczny jak gdy ma pas mistrzowski i duze zarobki w kazdej chwili.

Endrjus 05-11-14 13:54

Cytat:

Napisał klimek79 (Post 434687)
Ok ale dla Tomka mieliśmy już okazje wstawać w nocy, był mistrzem nikt mu tego już nie odbierze, nie czas teraz powstawać na Szpile?? w końcu musimy mieć młodych bo nie będzie kogo oglądać, Adamek wygląda na prawde niezle ale myślę że teraz czas na karierę w polityce jednak :) Niech Szpila wygra będzie o czym pisać :)

Ja osobiście nie kibicuję Szpilce i to się nie zmieni. Nie uważam również, aby miał on szanse zawojować wagę ciężką. To produkt marketingowy z ograniczoną datą ważności. Za mały i za słaby do wagi ciężkiej, z dziurawą obroną i brakami kondycyjnymi, wdający się w niepotrzebne bitki, cechujący się brakiem pokory. Pół-amator Jennings będący na tym samym etapie kariery zdeklasował Artura. Mam dość tłumaczenia znajomym ile klas dzieli Adamka i Szpilkę - mam nadzieję, że nawet past-prime Tomasz udowodni to samemu w sobotę.

Ofensywa 06-11-14 01:44

Jedno mnie śmieszy - dużo osób na przeróżnych portalach mówiło,że Adamek to dmuchany LHW a jest równy/ciut większy od Szpulki,który jest dla nich naturalnym ciężkim. Ach te niedzielniaki ;)

Adrian Golec 06-11-14 08:34

Cytat:

Napisał Ofensywa (Post 434787)
Jedno mnie śmieszy - dużo osób na przeróżnych portalach mówiło,że Adamek to dmuchany LHW a jest równy/ciut większy od Szpulki,który jest dla nich naturalnym ciężkim. Ach te niedzielniaki ;)

To nie tak... Adamek do 102 kg (sensownej wagi) musi pewnie lekko przywitaminkować.. Szpilka zrzucić.. To jest różnica.. Szpilka jest małym ciężkim, Adamek mocno dmuchanym.. Adamek idelanie sprawdzał się w cruiser.. Szpilka tylko jako dzieciak, robiąc przy tym mocno wagę..

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.