boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Kolejny występ Josepha Parkera w grudniu, rywalem prawdopodobnie Maddalone (http://www.boxing.pl/forum/newsy/29706-kolejny-wystae-p-josepha-parkera-w-grudniu-rywalem-prawdopodobnie-maddalone.html)

Tomasz Baranek 23-10-14 16:05

Kolejny występ Josepha Parkera w grudniu, rywalem prawdopodobnie Maddalone
 
Joseph Parker (11-0, 9 KO) konsekwentnie buduje swoją pozycję w starciach z solidnymi rywalami, mogącymi dać młodemu pięściarzowi nie tylko kolejną cyferkę do rekordu, ale i cenne doświadczenie. 22-latek pokonał już przed czasem Marcelo Luiza Nascimento i Briana Minto, oraz wypunktował Shermana Williamsa. Parker nie zamierza próżnować i już w grudniu, na gali w Hamilton, ponownie wyjdzie do ringu. Przeciwnikiem Nowozelandczyka będzie prawdopodobnie znany ze starć z wieloma rozpoznawalnymi nazwiskami Vinny Maddalone (37-8-1, 28 KO). 40-latek od blisko roku pozostaje nieaktywny.

Co ciekawe, według Deana Lonergana z promującej Parkera grupy Duco Events, kolejnym rywalem zawodnika miał być bokser znajdujący się na wysokim miejscu w rankingach wagi ciężkiej. Ku niezadowoleniu przedstawicieli grupy, odmówić mieli jednak Lucas Browne, Fres Oquendo i Mark De Mori, w związku z czym plany wyprowadzenia Parkera na szersze wody muszą zostać odłożone do przyszłego roku.

Źródło: bscene


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.