boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 05-09-14, 11:59   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Usyk z Danielem Bruwerem 4 października we Lwowie

Daniel Bruwer (24-5-1, 21 KO) będzie miał za zadanie przetestować Oleksandra Usyka (4-0, 4 KO) 4 października we Lwowie. Głównym wydarzeniem tej gali będzie pożegnalna walka byłego mistrza świata wagi junior półśredniej, Andrija Kotelnika (31-4-1, 13 KO). Nazwisko przeciwnika Kotelnika nie jest jeszcze znane. Gala miała odbyć się pierwotnie tydzień wcześniej, ale ostateczna data to pierwsza sobota października.

Będzie to pierwszy test dla mistrza świata z 2011 roku i mistrza olimpijskiego z Londynu w wadze ciężkiej, ale utalentowany Ukrainiec nie powinien mieć większych problemów z Bruwerem. „Billy The Kid” przegrał cztery z ostatnich siedmiu pojedynków, ale trzeba przyznać, że miał wartościowych rywali. Jego pogromcami byli między innymi Aleksander Aleksiejew i Thabiso Mchunu. Usyk będzie miał okazję sięgnąć po interkontynentalny pas WBO wagi cruiser, co ma przybliżyć go do walki o światowy tytuł. Ambitny Oleksandr chciałby bić się o mistrzowski pas już w przyszłym roku.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-09-14, 12:28   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Podoba mi sie boks Ukrainca i wroze mu bardzo solidna kariere, wcale nie gorsza niz swego czasu mial Jirov. Plany Usyk ma bardzo ambitne i sadze, ze wszystko jest wykonalne. Huck skoczy do HW walczyc z Kliczko i furtka dla Oleksandra sie otwiera.
CW jest jedna z najlepiej, o ile nie najlepiej obsadzonych wag. Naprawde, niedaleka przyszlosc CW zapowiada sie niesamowicie i dla mnie osobiscie, jest to jedna z trzech najmocniejszych dzis dywizji i przez kilka najblizszych lat to sie raczej nie zmieni.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-09-14, 15:34   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

CW jest najlepiej obsadzoną kategorią? Stary, co Ty wygadujesz? Płacą marnie, w USA nikt tego nie chce oglądać, mistrzowie kiszą paski i nie ma żadnych unifikacji, non stop jakieś wałki... Rozwiń temat, bo kompletnie nie rozumiem twojego toku myślenia. Można powiedzieć jedynie, że jest to równa kategoria z bardzo szeroką czołówką, ale co to ma wspólnego z dobrym obsadzeniem? To samo można byłoby powiedzieć o ciężkiej, gdyby nie było Kliczki.
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-09-14, 17:30   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojtek Mistrzu Zobacz post
CW jest najlepiej obsadzoną kategorią? Stary, co Ty wygadujesz?
Moim zdaniem tak, zdecydowanie jedna z najlepiej obsadzonych dobrymi, bardzo dobrymi, lub nawet w przyszlosci wybitnymi bokserami. CW, WW i SMW to dla mnie osobiscie najlepiej obsadzone kategorie. LMW i LWW tez sa mocne, ale jednak te 3 pierwsze dla mnie sa najmocniejsze i najciekawsze pod wzgledem mozliwych do zorganizowania walk. Solidni mistrzowie, bardzo solidna czolowka, ktora niebawem zajmie miejsce mistrzow.
Odkad interesuje sie boksem i pamietam jeszcze czasy Mormecka, Jirova, Gomeza i reszty, to nie przypominam sobie by CW byla tak silna jak jest obecnie.

Cytat:
Płacą marnie, w USA nikt tego nie chce oglądać, mistrzowie kiszą paski i nie ma żadnych unifikacji, non stop jakieś wałki... Rozwiń temat, bo kompletnie nie rozumiem twojego toku myślenia.
Co to za argument? Mysle, ale nie, nie wiem ocb. Co mnie interetente, ze jest slaba popularnosc CW w Stanach? Kliczki tez sa malo popularni, a przeciez to jedni z najwybiteniszych ciezkich ever. Rigo jest malo popularny i nie chca go ogladac, tylko co to ma do jego sportowej wartosci? Bez przesady... w glowie mi sie nie miesci, ze wysokosc zarbianych hajsow moze miec dla kogos wplyw na ocene potencjalu calej kategorii gdzie sa zawodnicy wcale z niemniejszym talentem niz Mormeck, Haye czy Jirov.

stare 05-09-14, 22:19   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Literatt Zobacz post
Moim zdaniem tak, zdecydowanie jedna z najlepiej obsadzonych dobrymi, bardzo dobrymi, lub nawet w przyszlosci wybitnymi bokserami. CW, WW i SMW to dla mnie osobiscie najlepiej obsadzone kategorie. LMW i LWW tez sa mocne, ale jednak te 3 pierwsze dla mnie sa najmocniejsze i najciekawsze pod wzgledem mozliwych do zorganizowania walk. Solidni mistrzowie, bardzo solidna czolowka, ktora niebawem zajmie miejsce mistrzow.
Odkad interesuje sie boksem i pamietam jeszcze czasy Mormecka, Jirova, Gomeza i reszty, to nie przypominam sobie by CW byla tak silna jak jest obecnie.

Co to za argument? Mysle, ale nie, nie wiem ocb. Co mnie interetente, ze jest slaba popularnosc CW w Stanach? Kliczki tez sa malo popularni, a przeciez to jedni z najwybiteniszych ciezkich ever. Rigo jest malo popularny i nie chca go ogladac, tylko co to ma do jego sportowej wartosci? Bez przesady... w glowie mi sie nie miesci, ze wysokosc zarbianych hajsow moze miec dla kogos wplyw na ocene potencjalu calej kategorii gdzie sa zawodnicy wcale z niemniejszym talentem niz Mormeck, Haye czy Jirov.
Popieram, obiektywnie patrząc walki w CW gdyby było więcej walk na szczycie była by chyba najciekawszą kategorią. Już mówie dlaczego. Zawodnicy ważący 88-95kg mają cios, szybkość i finezję czyli to co najpiekniejsze w niskich wagach a dochodzi do tego postura ciężkich czyli mamy mieszankę wybuchową.
kamilziebice jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-09-14, 00:13   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Ok, cruiser to świetna dywizja, którą tworzą solidni mistrzowie (Huck i Włodarczyk to przecież prawdziwi wirtuozi sztuki bokserskiej, a otłuszczony Jones, powracający po fajrancie, katujący gwiazdę dywizji, Lebiediewa, wcale nie ukazuje żałości tej kategorii, tylko swój fenomen) i solidni pretendenci (40-kilkuletni Arslan, nie ustępujący kroku wspaniałym mistrzom, co do niego to się akurat zgodzę)... Ponadto Kliczkowie są mało popularni (sic! powiedz mi, kolego, jak TRZECI najbogatszy bokser świata może być mało popularny?!) i są jednymi z najlepszych ciężkich ever (IMO Wit się faktycznie mógł otrzeć o to miano, ale Wład... Jeśli faktycznie tak sądzisz, to Twój avatar jest w tej sytuacji wyjątkowo zabawny). Powiem Ci jedno - you made my day
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-09-14, 01:04   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Ok, cruiser to świetna dywizja, którą tworzą solidni mistrzowie (Huck i Włodarczyk to przecież prawdziwi wirtuozi sztuki bokserskiej, a otłuszczony Jones, powracający po fajrancie, katujący gwiazdę dywizji, Lebiediewa, wcale nie ukazuje żałości tej kategorii, tylko swój fenomen) i solidni pretendenci (40-kilkuletni Arslan, nie ustępujący kroku wspaniałym mistrzom, co do niego to się akurat zgodzę)...
Argument o Hucku i Wlodarczyku jacy to nie sa z nich wirtuozi, to argument majacy udowdnic ze CW nie jest mocno obsadzona dywizja, a oni sami nie sa solidnymi mistrzami, tak?
"Niezla" dyskusja, "mocne" argumenty. Na tych bokserach co wymieniles konczy sie Twoja znajomosc czolowych cruiserow? Licze na odpowiedzi na dwa zadane pytania.

"Jones, powracający po fajrancie, katujący gwiazdę dywizji, Lebiediewa, wcale nie ukazuje żałości tej kategorii, tylko swój fenomen"
To zdanie jest typowe dla pewnej grupy kibicow. Nie wazne co bokser/bokserzy roba w ringu, jak walka wyglada i na jakim stoi poziomie... lepiej szukac dziury w calym jak powrot po przerwie. Sadzisz, ze jest wiecej takich co dopatrzyli sie w tej walce zalosci?

Cytat:
Ponadto Kliczkowie są mało popularni (sic! powiedz mi, kolego, jak TRZECI najbogatszy bokser świata może być mało popularny?!)

Przeciez to nie ja, a wlasnie Ty siegnales argumenty w stylu "CW nie jest dzis jedna z najlepszych wag, bo w Stanach jest malo popularna i nie ma tam hajsow". Kierujac sie Twoja-dla mnie pokrecona- logika i argumentami o popularnosci powolalem sie na Kliczkow, ktorzy tez w Stanach sa malo popularni jak na to co wywalczyli w ringu, a zarabiaja miliony bo walcza w Niemczech.
Moj swiat sie zawali, i chyba kazdego prawdziwego pasjonata tez, jak znajdzie sie wiecej "koneserow" co dana dywizje beda oceniac nie po po wartosci sportowej czolowych bokserow, a po popularnosci w Stanach i zarabianych hajsach. No badzmy powazni... co ma piernik do wiatraka?

Cytat:
i są jednymi z najlepszych ciężkich ever (IMO Wit się faktycznie mógł otrzeć o to miano, ale Wład... Jeśli faktycznie tak sądzisz, to Twój avatar jest w tej sytuacji wyjątkowo zabawny)

Tak uwazam. Obaj bracia to bezprzecznie jednymi z najwiekszych all time, a wyniki ich bronia. Vitka cenie bardziej jako boksera, ale to Wladek ma ciekawszych rywali na tapecie. Obaj jak dla mnie zalapaliby sie do top20/15 ever(ze wskazniem na top15). Zamiast siegac w dyskusji po nic niewnoszacy argument na temat avataru, to wysil sie troszke i wybron to, dlaczego Kliczki nie sa wybitni, albo wymien "cale masy" lepszych od nich. Ciekawy jestem.

stare 08-09-14, 01:14   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kamilziebice Zobacz post
Popieram, obiektywnie patrząc walki w CW gdyby było więcej walk na szczycie była by chyba najciekawszą kategorią. Już mówie dlaczego. Zawodnicy ważący 88-95kg mają cios, szybkość i finezję czyli to co najpiekniejsze w niskich wagach a dochodzi do tego postura ciężkich czyli mamy mieszankę wybuchową.
Te walki na szczycie to tylko kwestia czasu kolego, choc i tak na nude nie narzekam. Tytuly pomalu beda zmianiac wlascicieli, a czolowka zacznie toczyc walki miedzy soba, bo jest tam tak ciasno, ze nie da sie tego uniknac. Ilosc bardzo dobrych bokserow az mnie przeraza. Tak jak w SMW byl zorganizowany turniej super 6, tak tu mozna by smialo zrobic super12.Niesamowicie mocna dywizja.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania