boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 31-08-14, 09:11   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Arum i De La Hoya zainteresowani walką Pacquiao z Dannym Garcią

Po rezygnacji ze stanowiska dyrektora generalnego Golden Boy Promotions Richarda Schaefera dialog pomiędzy zwaśnionymi Oscarem De La Hoyą i szefem Top Rank Bobem Arumem wrócił do cywilizowanych form. Byli przyjaciele ponownie chcą ze sobą współpracować i dostarczyć kibicom wspaniałych walk. Deklarują zakończenie „Zimnej Wojny” i wspólne promocje, a pierwszym wielkim hitem miałby być pojedynek Manny’ego Pacquiao (59-5-2, 38 KO) z Dannym Garcią (29-0, 17 KO). O tym starciu będą teraz rozmawiać De La Hoya z Arumem.

- Moglibyśmy zorganizować konfrontację Manny’ego Pacquiao z Dannym Garcią. Cóż to byłaby za walka! O tym właśnie chcę rozmawiać z Bobem Arumem. Mamy z jednej strony młodego, silnego byka w osobie „Swifta”, z drugiej strony nie tak młodego, ale wciąż bardzo mocnego „Pac Mana”. O takich właśnie zestawieniach chcę rozmawiać z Bobem - powiedział De La Hoya.

- Myślę, że to dobry pomysł. Taka walka ma sens. Już wspomniałem Manny’emu i jego doradcy Michaelowi Konczowi o możliwości pojedynku z Garcią i jest to coś, czym jesteśmy zainteresowani w przyszłości. Jeszcze tego nie przedyskutowałem z Oscarem, ale cieszę się, że również on jest za taką walką - powiedział Bob Arum.

Pacquiao broni tytułu WBO wagi półśredniej 22 listopada w Makao przeciwko Chrisowi Algieriemu, tak więc ewentualne zestawienie Filipińczyka z Garcią będzie możliwe najwcześniej wiosną przyszłego roku. Obóz Manny’ego wspominał o zejściu do limitu 140 funtów, być może Pacquaio myśli więc o pasach WBC i WBA należących do „Swifta”?

Źródło: RingTV.com

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-14, 09:32   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

To byłaby rewelacja tylko co na to Garcia i Haymon. Mam nadzieję, że Danny wziąłby taki pojedynek. Dla mnie to znacznie lepsza walka niż Danny ze zdemolowanym przez Matthysse Petersonem i nawet lepsza niż Danny z Floydem. Naprawdę jest kilka fajnych zestawów pomiędzy bokserami Golden i Top Rank. Thurman mocno chciałby walki z Bradleyem. Matthysse mógłby bić się z Prowodnikowem. Rios z Maidana i tak dalej.
clyde22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-09-14, 07:46   #3 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Takie zestawienie to majstersztyk faktycznie obejrzałbym to chętniej niż jakąkolwiek walkę bokserską. Nie wiem, czy jakakolwiek inna walka lepiej wyglada na papierze. Przynajmniej dla mnie.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania