boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Amir Khan nie wyklucza walki z Guerrero lub Alexandrem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/28505-amir-khan-nie-wyklucza-walki-z-guerrero-lub-alexandrem.html)

Marek Derylo 13-08-14 22:50

Amir Khan nie wyklucza walki z Guerrero lub Alexandrem
 
Amir Khan (29-3, 19 KO) nie opowiada nam co prawda swoich snów, ale możemy zgadywać, że pojawiają się w nich naprzemiennie Manny Pacquiao i Floyd Mayweather. W poniedziałek, dajmy na to, Mayweather, a we wtorek "Pacman", w środę Miranda Kerr, w czwartek znów "Money", i tak dalej, i tak dalej. Brytyjczyk już od dłuższego czasu zasadza się na walkę z Amerykaninem lub Filipińczykiem, zawsze jednak coś staje na przeszkodzie i "King Khan" musi obejść się smakiem.

Wydawało się, że w maju tego roku dane mu będzie stanąć w szranki z "Moneyem", ale ostatecznie Floyd zdecydował się walczyć z Maidaną. Później myśleliśmy, że to wrzesień będzie miesiącem starcia Khana z Amerykaninem- tym razem muzułmańskie święto Ramadan pokrzyżowało plany Brytyjczykowi. Czy w 2015 roku zobaczymy wreszcie tę ciekawie zapowiadającą się walkę? Miejmy nadzieję, że tak.

Manny Pacquiao jako swojego kolejnego rywala wybrał sobie Chrisa Algierego, więc Khan ma pełne prawo zadawać sobie pytanie podobne do pytań zadawanych przez chłopców w sytuacjach, gdy ukochana dziewczyna jednak wybiera innego: "Co ma on, czego ja nie mam?"
Znów plany o wielkiej walce i wielkiej wypłacie trzeba odłożyć na kolejny rok.

Jedyne co pozostaje Khanowi w tej chwili to pojedynek z jakimś innym rywalem. W grę wchodzą dwa nazwiska: Robert Guerrero i Devon Alexander. Z którym z nich Khan zmierzy się w grudniu, nie wiadomo. Ma to być walka poprzedzająca starcie z Pacquiao lub Mayweatherem.

Miejmy nadzieję, że Khan nie potraktuje zbliżającego się pojedynku jako rozgrzewki przed spodziewaną mega walką, bo zarówno Guerrero, jak i Alexander to rywale bardzo niebezpieczni. Biorąc pod uwagę zdolności Khana do przyjmowania mocnych ciosów, lekceważąca postawa może skończyć się dla niego bardzo źle, a starcia z Mayweatherem lub Pacquiao mogą już na zawsze przenieść się w sferę marzeń.

Źródło: bscene, redakcja


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.