boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-08-14, 22:06   #1 (permalink)
prospect

Nominowany 124 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie Broner o swoich planach na przyszłość: Rewanż z Maidaną albo walka z Dannym Garcią

Adrien Broner (28-1, 22 KO) nie cieszy się zbyt wielką sympatią wśród kibiców boksu na całym świecie. Gdyby zapytać o niego kilku przypadkowych obserwatorów pięściarstwa, dominującą odpowiedzią byłoby zapewne coś w stylu: "Broner? Cwany, arogancki, pyskaty burak, który w żenujący sposób próbuje naśladować Floyda Mayweathera".

Nie da się ukryć, coś w tym jest, ale też nie wolno popadać w skrajności. Jakkolwiek będziemy nazywać Amerykanina, niepodobna odmówić mu talentu bokserskiego. Jasne, nie jest to klasa choćby zbliżona do Mayweathera, ale nie znaczy to, że Broner nie ma przyszłości przed sobą. Wszystko zależy od niego.

Obecnie "The Problem" szykuje się do walki z Emmanuelem Taylorem (18-2, 12 KO), która odbędzie się 6 września w Cincinnati. Broner nie byłby sobą, gdyby nie podchodził lekceważąco do tego pojedynku. Woli on skupiać się bardziej na swoich dalekosiężnych planach, już zapowiedział, że liczy na rewanż z Marcosem Rene Maidaną, ale może też walczyć z Dannym Garcią.

- Maidana to twardziel, niełatwo go pokonać, ale Floyd da radę. Ostatnio miał trochę problemów, ale i tak wygrał przekonująco. Myślę, że wygra, a wtedy, gdy ja zrobię swoje 6 września, liczę na rewanż z Maidaną.

Co do Garcii, mogę z nim walczyć. Bardzo chcę zdobyć mistrzowski pas w junior półśredniej. Zostanę wtedy czterokrotnym mistrzem świata w czterech kategoriach wagowych. Boks to biznes, jeśli będą odpowiednie pieniądze, jestem otwarty na starcie z Garcią
- powiedział Broner.

Źródło: bscene

Marek Derylo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-14, 22:21   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Garcia upolowałby go i wykończył robotę lepiej od Maidany.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-14, 20:03   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
"Broner? Cwany, arogancki, pyskaty burak, który w żenujący sposób próbuje naśladować Floyda Mayweathera".
Lepiej bym tego nie ujął. Minimum słów, maksimum treści.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania