boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-07-14, 17:46   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Andrzej Wasilewski o walce Adamek - Szpilka: Nie widzę dużego biznesu w tej gali

Kilka dni temu na łamach boxing.pl cytowaliśmy szefa ds. sportu w Telewizji Polsat, Mariana Kmitę, który mówił, że w sprawie ew. potyczki Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO) chciałby, aby odpowiedzialność finansową ponosiła w głównej mierze grupa Sferis KnockOut Promotions. Jej najbardziej aktywny przedstawiciel, Andrzej Wasilewski, nie wydaje się zbyt optymistycznie nastawiony do takiego pomysłu:

- Honoraria zawodników są w tej chwili za duże. O szczegółach nie chcę mówić, ale łączna gaża tych dwóch dżentelmenów grubo, grubo przekracza milion złotych - mówi w magazynie "Ring" Wasilewski. Współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions, której zawodnikiem jest Szpilka, przyznaje, że nie widzi w tej walce wielkiego biznesu.

- A jeśli chodzi o aspekt sportowy, to jestem zdecydowanie przeciwny - dodaje, choć pomimo tego zaznacza, że do hitowej walki może jednak dojść. Decydujący głos ma mieć w tej sprawie prezes Telewizji Polsat i miłośnik boksu, Zygmunt Solorz.

"Polsat Boxing Night 3" planowana jest wstępnie na 8 listopada w Krakowie.

Źródło: Polsat/"Ring", onet.pl, redakcja

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-14, 18:02   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Biznes w tej gali jest na pewno. Problem dla Wasilewskiego będzie Szpilka z dwoma porażkami i biznes po gali . Jak się narobiło rozgłosu pompując balona to trzeba to teraz wypić
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-14, 18:09   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Yale cały czas tylko marudzi i marudzi, nie może powiedzieć po prostu: nie mam pieniędzy na tę galę, albo zająć się negocjacjami po cichu i skończyć ten cały cyrk? Wykreował Szpilkę, który nabija mu superoglądalność na każdej gali z jego udziałem, to niech teraz mu płaci. Prosta ekonomiczna zasada: pensja jest ceną siły roboczej, a Szpilka jest drogi nie dlatego, że jest dobry, tylko dlatego, że zapewnia duże zyski. Oczywiście co do reszty Kołodziejów i Jonaków itd. to się nie sprawdza, bo oni ani w te ani wewte.
Ja mam już dosyć bycia osaczanym komunikatami o tej gali... Jeśli to ma być sposób na promocję, to moim zdaniem o PR panowie nie mają pojęcia, a zwłaszcza maruda Yale
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-14, 06:45   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Może po prostu był szczery

Spore ryzyko dla niego i jeżeli chodzi o Szpilkę, który może przegrać i to szybko, i jeżeli chodzi o finanse, dlatego "marudzi". Nie pamiętam już, jakie był dochody pierwszych dwóch PPV, ale skoro do walki Sosny z Włodarczykiem nie doszło przez hajs, a Polsat nie chce ryzykować teraz własnymi dziengami, to nie może to być biznes bez ryzyka wtopy. Ludzie w Polsce nie lubią PPV, omijają streamami itp, po drugie było za mało prób, żeby dobrze teraz oszacować wykup.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-14, 08:25   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

hehe czyżby portki pełne? Ale nic to, ja mam dla Wasyla propozycję, jak wybrnąć z twarzą. Niech Pinezka walczy z Tomkiem Adamkiem, ale tym: http://boxrec.com/list_bouts.php?cat...uman_id=346326
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania