boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-06-14, 14:07   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Adamek: Szpilka chce skoku na kasę. Dostanie surową nauczkę. Obnażę go

Wygląda na to, że dojdzie do walki Tomasza Adamka (49-3, 29 KO) z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO), która jest planowana na 18 października w Łodzi. „Góral” zaakceptował warunki finansowe zaproponowane przez Polsat, teraz Marian Kmita musi przekonać Szpilkę, a przede wszystkim jego promotora Andrzeja Wasilewskiego. Adamek woli boksować z pięściarzem z Wieliczki niż z Krzysztofem Włodarczykiem, gdyż „Diablo” jest jego kolegą. Oto co mówi nasz najbardziej utytułowany bokser w rozmowie z Przemysławem Garczarczykiem.

Dlaczego Adamek zmienił zdanie i chce boksować z Polakiem:

- Nie chciałem Polaka, ale wygląda na to, że nie będę miał wyboru bo boks to mój zawód. Pracodawcą, promotorem jest firma Polsat, która próbowała ściągnąć do Polski Chrisa Arreolę, ale się okazało, że Arreola ma inne plany. Do porozumienia nie doszło. Więc mam walczyć z Arturem Szpilką. Ja jestem gotowy. Ja się na walkę zgodziłem. Jestem gotowy, już planuję przylot do Polski w połowie sierpnia czyli na pełne 8-9 tygodni treningu.

Kto lepszy Szpilka czy Włodarczyk:

- Lepszy jako sportowiec czy lepszy jako rywal? Bo to pierwsze, to wiadomo – Włodarczyk to mistrz świata. Jako rywal na pewno Szpilka lepszy. Bo go nie znam. Może dwa razy sobie ręce podaliśmy. Wiem, że był na mojej walce w Nowym Jorku, na Brooklynie z Nagy Aguilerą, ale nie pamiętam czy się spotkaliśmy, czy nie. Krzysiek to kolega, więc go nie chciałem jako przeciwnika w ringu. Bez sensu.

O warunkach finansowych zapropowanych przez Polsat:

- Ja jestem zadowolony z warunków, które zaproponowali szefowie Polsatu. Zostały przeze mnie przyjęte. Kwestie negocjacji z Arturem zostawiam organizatorom czyli Polsatowi. Czyli jak Szpilka tak bardzo chce ze mną walczyć, to ja na ringu 18 października w Łodzi będę. Zapytaj się jego czy on będzie.

O sparinpartnerach i surowej nauczce dla Szpliki:

- Sparingpartnerzy będą z Europy, bo Szpilka to europejski pięściarz. Lepszych nie będzie potrzeba. Oglądałem jego walkę z Bryantem Jenningsem, byłem na sali w Madison Square Garden. Więcej nie potrzebuję oglądać. Będzie surowa nauczka w Łodzi. Obnażę go.

Dlaczego Szpilka chce walki z Adamkiem:

- Jakby były sportowe, to by nie walczył, bo wiadomo jak to się dla niego skończy. Czyli finansowe. To jego skok na kasę.

Źródło: PolsatSport.pl

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 14:23   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Coś czuje , że Git zanotuje kolejna porażkę z rzędu tym razem na pkt. i sie nam chopak załamie , znowu zacznie robic pieczątki nowe i jeździć na mecze :D
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 14:28   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Adamek na pierwszej konferencji ma z bani za te teksty

Naprawdę jak na Tomasza to dość odważne te wypowiedzi, za to Szpilka na facebooku jakiś taki grzeczny. Przeczuwa powtórkę z Jenningsa?
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 14:39   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
Coś czuje , że Git zanotuje kolejna porażkę z rzędu tym razem na pkt. i sie nam chopak załamie , znowu zacznie robic pieczątki nowe i jeździć na mecze :D
Nawet jak przegra to meczach moze zapomniec. Na stadionie Wisly nie jest mile widziany.
Ja na ten moment mam jedynie nadzieje, ze do walki faktycznie dojdzie. Lapin cos mowil o testach, ale przeciez Adamek nie musi sie na nic zgadzac bo to nie team Szpilki bedzie tu dyktowal warunki. Zostaje jeszcze zarobek dla Artura, ktory jak dobrze wiemy ceni sie jak malo ktory prospekt. Ile on chcial za walke z Zimnochem? 1mln zl? Dopiero w innym temacie doszlisly do wniosku, ze milion dolarow dla Guerrero to juz bylo duzo. Dla mnie duzo, dla Andrzeja kosmos. Teraz popatrzmy gdzie w jakim miejscu jest "Duch", a gdzie nasz Artek.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 15:04   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał Motorowiec(Literat) Zobacz post
Nawet jak przegra to meczach moze zapomniec. Na stadionie Wisly nie jest mile widziany.
Ja na ten moment mam jedynie nadzieje, ze do walki faktycznie dojdzie. Lapin cos mowil o testach, ale przeciez Adamek nie musi sie na nic zgadzac bo to nie team Szpilki bedzie tu dyktowal warunki. Zostaje jeszcze zarobek dla Artura, ktory jak dobrze wiemy ceni sie jak malo ktory prospekt. Ile on chcial za walke z Zimnochem? 1mln zl? Dopiero w innym temacie doszlisly do wniosku, ze milion dolarow dla Guerrero to juz bylo duzo. Dla mnie duzo, dla Andrzeja kosmos. Teraz popatrzmy gdzie w jakim miejscu jest "Duch", a gdzie nasz Artek.

Ale to rynek zwykle dyktuje ceny. Jak pół Polski wykupi dekodery Polsatu, to Szpilka może zgarniać miliony. Jeśli pan Solorz się z nim podzieli.

Z kolei Guerrero walczy za bańkę zielonych z Kamegai, gdzie trybuny świecą pustkami. Na ten moment Haymon i Showtime przepłacają fighterów, żeby zmonopolizować rynek, ale czy to rzeczywiście jest kokosowy interes? Czas pokaże jak długo to prosperity potrwa...
Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 17:13   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zakrza Zobacz post
...................
Poziom pokazujesz w co drugim poscie zajebisty, co chyba nie jest przypadkiem niemal zawsze ten belkot(inaczej nie da sie tego nazwac) idzie strone Adamka.

Wlasnie Andrzej, jezeli pan Solorz sie podzieli tak jak tego oczekuje Artek. To, ze Szpilke chetnie oglada wielu to jedno, ale to, ze on domaga sie takich, a nie innych wynagrodzen za walki to drugie. Byc moze z powodu zadan finansowych nie doszlo do walki z Zimnochem. Wiadc ludzie na gorze mimo ze im to sie oplaca nie maja ochoty mu tyle placic. Kto wie, czy z podobnych powodow nie przepadnie nam walka z Adamkiem?
Ja nikomu nie zaluje, niech zarabiaja ile da sie, po to ryzykuja zdrowiem zeby zarabiac. Problem jest wtedy kiedy wlodarzom danej stacji takie cos sie nie podoba i zamiast walk, mamy slowa rzucane na wiatr. Ja uwazam, ze mimo calej tej "mody" na Szpilke, nie jest to zawodnik zalsugujacy na takie wyplaty jak 1milion zl za walke z Zimnochem. Tym samym Zimnochem ktory nie mogl znokautowac wraka Binkowskiego i mogl przegrac walke z McCallem. Popyt, popytem, ale nie kazdy musi grac tak jak chce Szpilkai zeby to Polakowi nie odbilo sie czkawka. Zeby ten Artek nie zrobil sobie takiej bidy, bo w przyszlosci moze dojsc do sytuacji, ze jeszcze bedzie sie upraszal za walki za duzo mniejsze pieniadze.
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 17:23   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Zakrza, jeszcze raz taki tekst o jakimś bokserze i dostaniesz czasowego bana. Lata mi czy lubisz Adamka czy nie ale nie zachowuj się jak prostak. Post wywalam, to nie miejsce na coś takiego.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 17:24   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Baranek Zobacz post
Zakrza, jeszcze raz taki tekst o jakimś bokserze i dostaniesz czasowego bana. Lata mi czy lubisz Adamka czy nie ale nie zachowuj się jak prostak.
Trivette czujny jak zwykle !
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 21:13   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jeśli poślą Szpilke to oznacza że jednak i oni przyszłości w nim nie widzą ;p
whisky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-14, 21:28   #10 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach