boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-05-14, 17:26   #1 (permalink)
prospect

Nominowany 124 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie Wilder: Walka ze Stivernem będzie dla mnie łatwa

Gdy wczorajszej nocy Bermane Stiverne (24-1-1, 21 KO) wybijał Chrisowi Arreoli (36-4, 31 KO) z głowy marzenia o mistrzowskim tytule w wadze ciężkiej, Deontay Wilder (31-0, 1 KO) powoli oswajał się z myślą, że to Kanadyjczyk będzie stał na jego drodze po upragniony pas WBC "królewskiej" kategorii.

Amerykanin, który już od jakiegoś czasu jest obowiązkowym pretendentem do tego tytułu, dzisiaj zabrał głos i podzielił się z kibicami swoimi odczuciami dotyczącymi swojej walki ze Stivernem.

- Nie byłem zaskoczony, Stiverne zrobił dokładnie to samo, co w pierwszej walce. Tym razem był bardziej zdeterminowany. Chciał znokautować Arreolę, i zrobił to.
Co do naszej walki, to myślę, że nie będę miał żadnych kłopotów z wygraną. Spodziewam się łatwego pojedynku. Jestem wyższy, szybszy, silniejszy, mam większy zasięg ramion, jestem też dużo bardziej seksowny od niego.

Wszystko przemawia na moją korzyść, ale to nie znaczy, że podejdę do tej walki na luzie.
Nie jestem robotem, nie jestem kosmitą, jak Bernard Hopkins. Też popełniam błędy i można mnie znokautować. Dlatego będę ciężko trenował, zbyt długo czekałem na taką walkę, aby ją zlekceważyć. Można powiedzieć, że waga ciężka wraca.
Chcę jak najszybciej wyjść do ringu ze Stivernem. Niech nie próbuje unifikować tytułów, najpierw musi pokonać mnie
- powiedział Wilder.

Trzeba jednak wspomnieć, iż fakt, że Wilder jest obowiązkowym pretendentem nie oznacza wcale, że musi on być kolejnym rywalem Stiverne'a. Słyszymy, że "chrapkę" na pas WBC ma Władimir Kliczko, bardzo pragnący przejąć tytuł, który niedawno należał do jego brata, Witalija.

Jako kibice wolelibyśmy chyba, aby Ukrainiec trochę poczekał i dał nam szansę na zobaczenie walki Stiverne- Wilder.

Źródło: bscene

Marek Derylo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-05-14, 17:44   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Gdzie tu z tym klaunem, gdzie Wilder do Stiverina XD Gościowi nie kręci się w głowie od 1ciosu, przecież przejedzie się po Wilderze , z KO do polowy walki. Skonczy się pewnie na tym samym co CCJ-GGG . Do zadnego Stiverina ten łeb nie wyjdzie przed 50(50KO)-0-0, a potem to odrazu payday, a nie żadne Stiveriny, chyba że czarny zunifikuje pasy jak Władek pierdolnie już tą szopką.
ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-05-14, 19:23   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Wilder może wygrać ze Stivernem tylko nie może sobie pozwolić na zapuszczanie wiatraka z zamkniętymi oczami, bo mógłby wyłapać od Stiverne'a. Wildera taktyka powinna być prosta, trzymać dystans, bić prostymi i czekać na swoją szansę, jak naruszy Barmana i zamroczy, to wtedy może zapuścić wiatrak.

PS. Uważam też że gdyby doszło swojego czasu do walki Stiverna z Witalijem to Stiverne dostałby lanie życia, bo Witek przy tym zasięgu, dystansie i odchyleniach byłby wg mnie nieosiągalny dla Kanadyjczyka.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-05-14, 20:02   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 2 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
Gdzie tu z tym klaunem, gdzie Wilder do Stiverina XD Gościowi nie kręci się w głowie od 1ciosu, przecież przejedzie się po Wilderze , z KO do polowy walki. Skonczy się pewnie na tym samym co CCJ-GGG . Do zadnego Stiverina ten łeb nie wyjdzie przed 50(50KO)-0-0, a potem to odrazu payday, a nie żadne Stiveriny, chyba że czarny zunifikuje pasy jak Władek pierdolnie już tą szopką.
Odnoszę takie samo wrażenie, ile razy były wrzaski "Dajcie mi Arreolę!", itp., a potem walczył z Greeropodobnymi. Uwierzę nie wcześniej niż po podpisaniu kontraktu na walkę.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-05-14, 12:11   #5 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

" Niech nie próbuje unifikować tytułów, najpierw musi pokonać mnie"

Bo wtedy musiałby walczyć z Władkiem, a przed nim trzęsie dupą choć przed Stievrnem również powinien, bo to nie pierwszy lepszy chłoptaś, na którego wystarczy słynny "wiatrak" lub "nietrafiony cios nokautujący"
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania