boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Marcin Rekowski gotowy zastąpić Andrzeja Wawrzyka w walce z Albertem Sosnowskim (http://www.boxing.pl/forum/newsy/26895-marcin-rekowski-gotowy-zastae-piae-andrzeja-wawrzyka-w-walce-z-albertem-sosnowskim.html)

Wiechu 10-05-14 22:00

Marcin Rekowski gotowy zastąpić Andrzeja Wawrzyka w walce z Albertem Sosnowskim

Jak przed chwilą poinformował dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek, Marcin "T-Rex" Rekowski (14-1, 11 KO) wyraził gotowość do zastąpienia Andrzeja Wawrzyka w pojedynku z Albertem "Dragonem" Sosnowskim (48-6-2, 29 KO) na gali 31 maja w Lublinie.

Wawrzyk musiał wycofać się z pojedynku o Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej z powodu obrażeń jakich doznał w dzisiejszym wypadku samochodowym, o czym pisaliśmy szerzej we wcześniejszych doniesieniach.

Przypomnijmy, iż zarówno Marcin Rekowski, jak i Albert Sosnowski ostatnie swoje występy zanotowali 26 kwietnia na gali w Legionowie. "Dragon" w pierwszym pojedynku po ponad rocznej przerwie pokonał już w pierwszej rundzie Włodzimierza Letra. Rekowski miał znacznie trudniejsze zadanie, toczył bowiem rewanżowy pojedynek z Oliverem McCallem. Polakowi udało się zrewanżować Amerykaninowi wygrywając pewnie po 10 rundach na punkty. Walka była jednak wymagająca i w razie zaakceptowania jego kandydatury przez team Sosnowskiego, Rekowskiemu trudno będzie przygotować na 31 maja pełnię formy.

Źródło:
Polsat Sport, redakcja

darulka 10-05-14 22:59

Dwa tygodnie roztrenowania na zlapanie swiezosci i 3 tygodnie na ponowne zbudowanie formy przed walka. Biorac pod uwage, ze Rekowski byl swietnie przygotowany na McCall'a i bedzie startowal z wysokiego pulapu to spokojnie powinno się udać. Na moje Marcin wygra z Albertem. Zlapal mase i calkiem dobrze sobie z nia radzi kondycyjnie a Albert dziurawy w obronie, bez wytrzymalosci na przyjecie ciosu i z duzymi szansami na klopty kondycyjne, prawdopodobnie przegra to przed czasem.

Wojtek Mistrzu 11-05-14 00:59

Pytanie czy faktycznie dadzą mu zastąpić Cyca, ja raczej w to wątpię. Ale jakby tak faktycznie się stało, stawiam oczywiście na Rekowskiego, Sosna nie powinien mu niczym zagrozić

candrew 11-05-14 12:56

O ile dawałem jakieś szanse Albertowi z Cycem, to z Rekowskim dostaje czasówkę. Inny scenariusz trudno mi sobie wyobrazić.

Tomasz Baranek 11-05-14 13:02

Jak wyżej, Rekowski zdecydowanym faworytem gdyby doszło do walki. Widać, że Sosnowski jest bez formy, nawet tragicznemu Letrowi kilka razy wszedł na prawy, a że Rekowski wcale tak lekko nie bije to takim ciosem spokojnie mógłby wywrócić obecnego Sosnę po przejściach. Dobra walka dla Rexa, bądź co bądź znane nazwisko i były mistrz Europy na rozkładzie.

Black Dragon 11-05-14 14:27

Tylko czy sztab dopusci Rekowskiego do takiej walki po miesiacu od poprzedniego starcia

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:38.