boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-05-14, 06:35   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Martinez: Moi ostatni rywale byli więksi i ciężsi niż Cotto

Mistrz WBC wagi średniej, Sergio Gabriel Martinez (51-2-2, 28 KO), jest przekonany, że opracowana przez niego strategia pozwoli mu wyjść zwycięsko z rywalizacji z Miguelem Cotto (38-4, 31 KO).

- Koncentruję się głównie na mojej strategii, i mimo że doceniam siłę Cotto, to ja jestem championem i obronię mistrzowski tytuł. Analizuję styl Miguela Cotto. Muszę usiąść z trenerami, by dokończyć myśl taktyczną. Mój rywal będzie mniejszy i lżejszy niż moi ostatni przeciwnicy. Chcę wygrać walkę przed czasem - mówił Martinez, który podejmie Portorykańczyka 7 czerwca w słynnym Madison Square Garden w Nowym Yorku.

Nie da się ukryć, ostatni rywale "Maravilli" to byli pięściarze znacznie więksi od "Junito". Ostatnim przeciwnikiem Argentyńczyka był okazały i silny jak na limit 160 funtów Brytyjczyk, Martin Murray. Wcześniej Martinez walczył z obecnym przedstawicielem wyższej kategorii wagowej, Julio Cesarem Chavezem Juniorem. Cotto z kolei to były mistrz w wadze junior półśredniej oraz półśredniej. Portorykański bokser ma też na koncie pas limitu 154 funty. Tym razem Cotto postara się zdobyć mistrzowski tytuł wagi średniej.

Źródło: Boxingscene

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania