boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-05-14, 08:44   #61 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ile można napisać o klasie niedawnych rywali fmj. Prosty nie strachliwy Chino daje mu trudna walkę. Powtorze nie powinien się maidana zgadzać odrazy na rewanż.

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:45   #62 (permalink)
bum

Domyślnie

Ta walka była tak prosta do punktowania, że aż głowa boli. Tylko z drugą rundą miałem problem, reszta w miarę wyraźnie dla jednego lub drugiego.
Floyd-Maidana
1. 9-10
2. 9-10
3. 10-9
4. 9-10
5. 9-10
6. 10-9
7. 10-9
8. 10-9
9. 10-9
10. 10-9
11. 10-9
12. 9-10

115-113 Floyd Mayweather

Na prawdę dziwie się, że na tylu stronach bokserskich jest takie oburzenie zwycięstwem Money'ego. Wygrał bezapelacyjnie 7-8 rund. Maidana wygrał 4-5, równie, a może nawet wyraźniej, ale wciąż to mniej rund, deal with it.
BrettHopper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:48   #63 (permalink)
champion

Domyślnie

Eureka !
W końcu zrozumiałem.

Andrzej Kostyra to Bóg Wiatru
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 08:58   #64 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Mayweather wygrał. Druga połowa należała praktycznie do niego, ale, ten remis jednego z sędziów nadużyciem nie jest.

Cytat:
Napisał Rocky L-N Zobacz post
Chodzi o czystą esencję boksu, czym są trafione uderzenia. Wiadomo, że reszta jest bardzo ważna. Ale przyznaj sam, wygrasz walkę ciągłą ofensywą z rzadka trafiając, czy wyprowadzając celne uderzenia mimo, że nie musisz ciągle przeć do przodu???
Ktoś tam kiedyś powiedział, że rundę wygrywa ten który zrobił większą krzywdę w tej rundzie rywalowi i to oddaje wszystkie te kryteria sędziowania które zacytowałeś. Końcem końców lepszy w danej rundzie jest lepszy w danej rundzie. Proste
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 09:31   #65 (permalink)
prospect

Domyślnie

Gdy usłyszałem o wyniku, to myślałem, że Floyd faktycznie się starzeje, bo nie dawałem najmniejszych szans Maidanie. W walce jednak Maidana pokazał mój ulubiony styl boksu, czyli bardzo bliski półdystans i dirty boxing, który doskonale sprawdza się w MMA. Po raz pierwszy od dawna widziałem, jak Floyd się chowa za podwójną gardą, co też mnie zdziwiło. Według mojej obserwacji, a wielkim bokserskim ekspertem na pewno nie jestem, to w pierwszej części pojedynku Mayweather zapomniał o bezpośrednim prawym, który z dystansu wchodził na głowę Argentyńczyka.

O komentarzu Kostyry się nie wypowiadam, bo nie lubię jego komentarza. Nie wyłączyłem głosu dlatego, że miał on color comentatora, więc dało się znieść niezwykle stronniczy komentarz Pana Andrzeja.

Maidana dostał walkę życia i podobnie jak Cotto w pełni wykorzystał swoją szansę. To on jest prawdziwym zwycięzcą tej gali, ale boję się, że podobnie jak Portorykańczyk, w następnej walce za poważne pieniądze dostanie w papę od jakiegoś prospekta i rozpocznie się powolny marsz w dół Maidany, jak było z Cotto i jego walka z Troutem. Na walkę życia zawsze jest motywacja, ciekawe jak potem, gdy Maidana będzie chciał za sama walkę od 3 do 5 baniek. Chciałbym go zobaczyć w walce z Bradley'em lub Pacquiao, bo pewnie teraz w tym kierunku pójdzie jego kariera.

Moja punktacja: 116:112 Mayweather
Rundy Mayweathera: 2,3,5,6,7,9,10,11,
Rundy Maidany: 1, 4, 8, 12
Paweł Sawicki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 09:48   #66 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Maidana robił to czego się wszyscy spodziewali ale nikt nie pomyślał, że będzie to robił tak skutecznie i przez 12 rund... Walka dość bliska ale zwycięstwo Floyda sprawiedliwe.

W wypowiedziach o starzeniu się Floyda widzę analogię do niedawnych tekstów o wieku Kliczki po ciężkiej przeprawie z Chisorą. Obaj w poprzedzających walkach (Canelo/Adamek) wyśmienicie dysponowani, w następnych trafiają na kogoś nieprzeciętnie zdeterminowanego... i nagle łapie ich wiek.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 10:03   #67 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Floyd wygral minimalnie ale w slabym stylu,brak upomnienia po faulach ciagle przytrzymywal reke maidany,nie tak powinien walczyc mistrz.W sumie jak by sie uprzec to mogl byc remis.Zabraklo sil maidanie od 7 rundy i to bylo najgorsze ale przy wyprowadzeniu tylu ciosow i duzo niecelnych to byla kwestia czasu.
Mimo to maidana ladnie walczyl do 6 rundy nie dajac sie trafiac,dobra praca i obrona,swietne przygotowanie.Licze na rewanz
promaker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 10:43   #68 (permalink)
challenger

Domyślnie

Co wy pieprzycie jaki niesprawiedliwy wynik????

Floyd rozgryzał Chino tak do 5 rundy a potem królem był już tylko Amerykanin.
Miałem 115 113 Mayweather rozpisze to później dokładnie w strefie.
Naprawdę niektórzy z was wierzą w te suche pieprzenie Kostyry że to kolejne ,,nieprzekonujące zwycięstwo Floyda"?
Maidana stawił twardy opór Moneyowi ale wygrał sprawiedliwie chociaż dał Floydowi najlepszą walkę od lat.
Ja widziałem to tak wyraźne 7 Rund dla Amerykanina(1, 6-11) a reszta rund dla Chino.

Ktoś tu wyżej napisał że miał 116 112 dla Maidany. Bez komentarza;o .
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 10:43   #69 (permalink)
champion

Domyślnie

Kostyra i ,,był wałek co potwierdza buczenie publiczności" Ludzie dajcie spokój. Też nie lubię Mayweathera, na widok tej męskiej lalki z którą wychodził do ringu czuję zażenowanie, ale nie są to powody dla których miałbym nieobiektywnie patrzeć na wydarzenia ringowe. Nie punktowałem, ale więcej niż 4,5 rund Maidanie dać nie można.
candrew jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-14, 10:47   #70 (permalink)
V.I.P

Nominowany 28 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Ja dałem 116-114 Mayweatherowi. Chłopak wg mnie wykaraskał się w ostatniej chwili od porażki. Długo adoptował sie do Maidany, jednocześnie olewając go sobie na treningach i wyszło, co wyszło.

brawa dla chino, mimo wszystko wynik sprawiedliwy.

Co do pana Kostyry... jest tragiczny w tym co robi. Polsat już dawno powinien zrobić casting. Nie lubi on Floyda, zawsze komentuje przeciw niemu, faworyzuje bokserów prujących powietrze a nie celujących w twarz. Za to uwielbia Pacmana. już to dawno zauważyłem.

Edit: Maidana- rozwinął się przy Garcii, nawet umie lewym prostym pracować przez całą walkę
Zapomina się trochę w ataku, strzeli dwa lewe i już nie ciągnie gardy w góre, Money to wychwycił i wykorzystał.
Bardzo słaba walka Floyda, kiedy ostatni raz widzieliśmy, jak strzela czterema ciosami z rzędu i żadnym nie trafia? Mimo to Floyd ma twardy łeb i dzisiejsze nogi i ogólna postawa wystarczyły, żeby wygrać z Chino zasłużenie.
Tomasz Groblica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania